Wpis z mikrobloga

Czy #wykop
pogodził się z tym że ich wielkie guru @wolnosc odchodzi powoli w niebyt
czy przed wyborami obudzi kucy, zaspamuje internety, zwoła konferencje, wywiadcy, cudowne pomysły na polską gospodarkę i zaplanuje #polexiit.

Gdzie są mirki które tłumaczą lewakom zawiły język krula na polski?

http://ewybory.eu/sondaze/

#neuropa #4konserwy #sondaz #polska
#polityka #4kuce #korwin
Lukardio - Czy #wykop
pogodził się z tym że ich wielkie guru @wolnosc odchodzi powol...

źródło: comment_ZPxujVJIhIfvD6k4vvaSDSQyKux6NFTL.jpg

Pobierz
  • 9
@Lukardio: Oni chyba od razu założyli, że na przykład kasa z subwencji będzie chomikowana, by zrobić ekstra kampanię wyborczą. Nie przemęczają się, pewnie uruchomią się w okolicy wyborów, a do tego czasu przyjemna hibernacja.
@Lukardio: Oni chyba od razu założyli, że na przykład kasa z subwencji będzie chomikowana, by zrobić ekstra kampanię wyborczą. Nie przemęczają się, pewnie uruchomią się w okolicy wyborów, a do tego czasu przyjemna hibernacja. @BongoBong @Lukardio Szkoda strzepic ryja na ich politykę. Z jednej strony są biernie I siedzą cicho. Z drugiej jak juz coś powiedzą to albo o złej uni, o pro epidemikach a ostatnio nawet za zakazem handluje w
@Lukardio: Czy jest skuteczne nie wiem. Nie wiem też jakie oczekiwania mieli wyborcy. Wydaje mi się, że to byli często wyborcy, którzy wyrażali aprobatę wobec takiego stylu funkcjonowania. Nie zauważyłem, aby oczekiwali (jakoś mocniej) działań bieżących.

ostatnio nawet za zakazem handluje w niedziele nie protestowali. To jest komedia.


@Variv: Korwin-Mikke wypowiedział się, że byłby za tym, by o zamknięciu sklepów mógł decydować powiat. Przespali temat częściowo ze względu na silny
@BongoBong Wiem co mowil Korwin i dla mnie to jest porażka. O tym kiedy ma być otwarty sklepu ma decydować właściciel sklepu a nie urzędnik - samorządowy czy rządowy to bez różnicy. Dla mnie brak wyraźnego protestu w przypadku zakazu handlu to jest porażka Wolności. Nie rozumiem jak Korwin mogł wpaść na taki pomysł. Jak cos się nie zmieni to jako wolnosciowiec mam co raz mniej powodów aby ododać na nich głos
@Lukardio: Jesteśmy przygotowani do kampanii. Teraz organizujemy spotkania, na których pojawia się ok 100-200 osób. Harmonogram dostępny na stronie wolnosc.pl. Podczas kampanii będziemy bardziej widoczni i aktywni. Teraz "nie odsłaniamy swoich kart" celowo.