Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie jestem po 10 minutowej awanturze ze stróżem na #parking . I już sama nie wiem kto miał rację. Wychodzę rano z psem wyjściem z bloku od podwórka, 3 schodki go góry i jest wykostkowana śćieżka wzdłuż bloku i nią idę. Za nią trochę trawki i parking, który jak się okazuje jest w prywatnych rękach. Dochodzę do śmietnika, który widać w oddali i wracam już tym parkingiem i zawijam do domu, poranny spacer pies chodzi po południu na dłuższe gdzie indziej jakby co. No i sluchajcie, pan się darł na mnie, że:

- to jest plac manewrowy, nie wolno mi
- to jest teren prywatny, nie wolno mi
- nie wolno mi, bo może jak będę miała humor to zniszczę komuś auto,
- nie wolno i już, teren prywatny,
- wolno mi chodzić tylko po ścieżce i do śmietnika wynieść śmieci.

Nie pozostawałam bierna, próbowałam dyskutować, że nikt nie manewruje, że nie niszczę, potem trochę mnie poniosło i zapytałam, czy będzie mi też mówił jak i co mam myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°) W końcu powiedziałam, że skoro łamię prawo, to niech zadzwoni po policję, nie chciał. Jest tabliczka, że to teren prywatny, ale po drugie stronie ogrodzenia... Krzyczeliśmy do siebie przez cały parking bo pan nie był łaskawy podejść, więc jeśli ktoś jest z #gornicza #wroclaw to sorry za darcie mordy.
Jakby co to sprzątam po psie, nie niszczę aut, a sytuacja jest dla mnie absurdalna, ale jeśli to naprawdę niezgodne z #prawo, że przejdę przez czyjś teren, na którym jestem wychodząc z bloku to ok i skarga na pana ciecia poleci tylko, na sugerowanie, że coś niszczę, krzyczenie na mnie i sam sposób zwrócenia uwagi.

Wrzucam foto poglądowe podwórka.
Dzięki za opinię, lekkiego poniedziałku!
#pytanie
Pobierz biniaczyna - Mirki właśnie jestem po 10 minutowej awanturze ze stróżem na #parking . ...
źródło: comment_tkwl4Pf132kzWIJi9Z4r9kFzEjgNzWE4.jpg
  • 35
@dzieju41: @biniaczyna: fragment art. 193 k.k. "zachowanie polegające na nieopuszczeniu – wbrew żądaniu osoby uprawnionej -lasu, pola, ogrodu, pastwiska, łąki lub grobli, które nie są ogrodzone, stanowi wykroczenie zagrożone karą grzywny do 500 PLN." i tyle