Wpis z mikrobloga

Mireczki, poszukuję dla siebie zegarka, cena raczej w okolicach 2k pln(nie chcę naciągać zbyt wysoko w górę, ale nie zamierzam też oszczędzać), warunki konieczne to skórzany pasek, automat, raczej prosta tarcza, co do preferencji kolorystycznych to skłaniam się ku czerni/brązowi ale niczego nie wykluczam.
Póki co wybrałem 4 propozycje:
Seiko Presage Cocktail SRPB46J1
Certina C029.807.16.081.01
Junkers Bauhaus 6050-5
Balticus Volans

Są jakieś fajne propozycje w tej cenie, które również mogą mnie zainteresować?

#pytanie #zegarki #watchboners
  • 13
@dodzik: Mam dokładnie taką Certine, fajnie wykonana, tarcza na zywo wyglada duzo lepiej niz na zdjeciach, szkielko szafirowe, po prawie roku noszenia 2-3 razy w tygodniu brak sladow zuzycia, ogolnie jestem bardzo zadowolony, nadal jak mam ją na rece i spojrze na nadgarstek to się ciesze wiec jak by nie patrzec polecam
@dodzik: Balticus Volans to całkiem nowy produkt, polska firma i chyba powstało tylko 300 sztuk. Z Balticusów to chyba jedyny, jaki mi się bardzo podoba i chętnie bym go kupił, ale chyba raczej srebrny. Ładny zegarek na dobrym mechanizmie, ale nie ma jeszcze takiej renomy jak Seiko czy Tissot. W Seiko z kolei nie podoba mi się kolor koperty.
Mechanizm to Caliber 4R35 na 23 kamieniach, czyli taki przyzwoity średniak, w tej cenie ciężko kupić coś lepszego. W codziennym użytkowaniu jest spoko, teraz patrze i późni się względem telefonu jakieś 15 sec. a ustawiałem go tak 2 tygodnie temu. Jeśli podobał Ci się błękitny coctail to bierz tego, bo jest po porostu super z wyglądu. Kolor jest nie jednolity, pięknie się mieni w świetle, złoto i brąz bajka. Wykonanie koperty i
Whookie - Mechanizm to Caliber 4R35 na 23 kamieniach, czyli taki przyzwoity średniak,...

źródło: comment_ysA1xL3tYAcosCFH6qqV4EYMje5Zphpz.jpg

Pobierz