Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja sprzed chwili:

W tramwaju stoi laska, taka 7/10. W pewnym momencie podchodzi do niej gościu i widać że przełamując się mówi że mu się spodobała i czy nie miałaby ochoty pójść z nim na kawę.
Laska rzuca na niego półsekundowe spojrzenie, prycha z pogardą i bez słowa odwraca się do niego tyłem. Chłopak stoi z miną zbitego psa.
W tym momencie podchodzi do niego inny chłopak i mówi tak że laska też to słyszy:
"Nie przejmuj się tym. Czasami po prostu trafia się na kobiety bez klasy."
Laska cała czerwona i sztywna czeka do następnego przystanku i wysiada z tramwaju.
#rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 100
@harpiowata: kierujesz ten tekst do niewłaściwej osoby – wydaje mi się, że skończyła ci się linia argumentacyjna, więc przybierasz społeczność wykopu, w tym i mnie, i nadajesz temu kolektywowi jakieś cechy jednomyślności i hipokryzji zarazem. Wykop to społeczność jednostek.

To co dla jednego jest 6/10 dla drugiego będzie 8/10, dlatego powiedziałam, że ocena wyglądu jest subiektywna.

@pomielona: zgadzam się.
@kinlej takie pójście na żywioł nie mogło się inaczej skonczyc, chyba że po drugiej stronie jest taka jedna mirabelka z Wroclove#pdk. Najpierw czeba wybadać grunt, pogadać o pogodzie, sprawdzić czy różowa nie ma ubytków umysłowych a dopiero później jechać z propozycjami.
@kinlej: xD nademna był przykład jak to kobieta skomentowała xD toteż, w tą sytuację i jej miejsce nie wątpię, niektóre takie są, bez klasy i nie dostrzegają że coś nie tak jest, bo wkoncu jak taki śmieć śmie...

Sam kiedyś podeszłym w centrum handlowym do 7/10 i zagadałem, nie z grubej rury, tylko coś tam dwa zdania zamieniłem i rzuciłem propozycja - miła Pani odmówiła, mówiąc "że mam chłopaka", na moje
@kinlej: Jego wina, bo przyszedł się prosić i już z góry skazał się na porażkę. Przy pierwszych sekundach spotkania postawił się w roli petenta, który prosi, nie, błaga o to, żeby łaskawa pani zaszczyciła go swoją niesamowitością. Nie pytać się i nie błagać, jeśli dobrze wyglądasz to dajesz numer telefonu i mówisz "zadzwoń, umówimy się na kawę, niestety muszę iść, bo bardzo się spieszę" - jeśli byłeś wystarczająco przystojny lub sprawiałeś