Wpis z mikrobloga

W przyszłym roku będę organizował swoje wesele i tak się zastanawiam, czy macie może jakiś pomysł na kupno wódki w przystępnej cenie. Mam jeszcze trochę czasu i z tego powodu chciałbym trochę przycebulić, a może trafniej -
kupić możliwie jak najlepszą wódkę w określonym budżecie. Porównywanie cen w necie nie ma sensu, bo nie ma zestawień wszystkich supermarketów. Wiadomo - jak jestem na zakupach to przy okazji podejdę na alko, żeby sprawdzić ceny tych, które są brane pod uwagę, ale jeżdżenie do sklepów specjalnie w tym celu odpada, bo to żadna oszczędność. Zakup w hurtowni często jest droższy niż podczas promocji w Leclercu czy Kauflandzie, więc też raczej odpada. A jak Wy rozwiązaliście problem zakupu wódeczki na Wasze wesele?
Trochę matematyki: szacuję, że potrzebuję 300 x 0,5l ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wesele #alkohol #cebuladeals
  • 34
@LogarytmPostepowania najpierw zdecyduj jaka wódka Cię interesuje. Później zadzwoń do wytwórcy lub dystrybutora. Opisz sprawę, że na wesele, większa ilość itp. Przy okazji będziesz miał pewność, że mają towar z pierwszej ręki.

Potem dostaniesz nr albo skontaktuje się z Tobą przedstawiciel regionalny i powie gdzie mają promocje i dobre ceny.

Ja tak zrobiłem I kupiłem taniej niż w każdej sieci marketów (również selgros z ich oferta ślubna), a dodatkowo do każdego kartonu
@LogarytmPostepowania: Ja znalazłem interesującą mnie wódkę w JEDYNYM Auchan. Czemu akurat tylko w tym mieście i tylko w tym sklepie była ok. 3 zł tańsza - nie wiem. Na informacji dostałem numer telefonu do gościa od zamówień hurtowych na alkohole. Za kilka dni zjawiłem się w sklepie i wywieźli mi z magazynu stosowną liczbę kartonów :) W hurtowniach cena była standardowa-sklepowa. Nawet rabatu nie chcieli dać, bo środek sezonu ślubnego i
@LogarytmPostepowania możesz pytac w marketach, na duży zakup mogą dać rabat, ja też szukalem po hurtowniach a koniec końców skończyło się na kupnie w Kauflandzie. Finka 0,7 chyba 40zl/sztuka (4 lata temu). Dobra rada kupuj dobra wódkę to o tak nie jest wielki wydatek (Finka, Absolut).