Wpis z mikrobloga

@SpasticInk: na podstawie porównania dwóch produktów, które od nich kupiłem. Perfumy różniły się opakowaniem, trwałością zapachu od kupionych w perfumerii stacjonarnej. Opinie na opineo są moderowane.
@tyryryry: opinie na wszystkich tego typu portalach są moderowane.

A jeśli chodzi o perfumy to nim zaczniesz szkalować że ktoś handluje trefnym produktem uzasadnij swoje stanowisko.
1) Co dokładnie kupiłeś
2) Kiedy
3) Jaki batch code (partia produkcyjna) zapachów które porównywałeś

Czytałeś o reformulacjach i jak po 2015 roku producenci tną w ciula klientów na wykastrowanych zapachach (IFRA) ? Dla przykładu Chanel zmienił Allure Homme Cologne i Allure Homme Sport, zmodyfikował
@tyryryry: ja tam różnicy nie widzę żadnej jeśli chodzi o zakupy na Iperfumy, a kupowałam zapachy wcześniej stacjonarnie.
A to że np. Sephora ma kosmiczne ceny zaraz udowodnię na przykładzie. (Bo najczęściej argumentem jest że to przecież niemożliwe, żeby była taka przebitka).
W Sephorze zapach który lubi moja mama kosztuje 340 zł za 90 ml i 265 zł za 50 ml.
W niedzielę kupiłam ten sam zapach za 129 zł za
@Algorytmistrz: @nama: @kedi: już od dobrych kilku lat wyznacznikiem rzeczywistych cen perfum nie są sephory i inne douglasy tylko ceneo, skąpiec i pozostałe cenowarki. 90% sklepów jest już zweryfikowanych i dobrze opisanych na Perfuforum, Wizażu, etc
O każdej marce, danym zapachu jest mnóstwo stron na forach (Perfuforum, Fragrantica, Basenotes) i można się dowiedzieć o całej historii danego zapachu (reformulacjach, zmianach w składzie, rzeczywistej cenie, etc).

Tak jak już zostało