Wpis z mikrobloga

@nacpanazielonka: widze dwa wyjscia:
- namow go zeby spedzil go z toba w domu (chyba ze nie znacie sie na tyle zeby byly seksy, no Bo co bedzie cie tyle czasu robic, a przeciez trzeba mu wynagrodzic brak imprezy)
- pojdz I zawin sie po polnocy sama lub z nim
@flejuszek: nie lubię pić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pchomrower: @jathek: pierwszy raz w życiu jakieś zaproszenie dostałam, proszę mi tu nie insynuować że ze mnie taki dynamiczniak XD
@goothic: ja bym chętnie spędziła noc z nim, kotem i konsolą, ale on już się zadeklarował znajomym że będzie. A ta domówka nie jest w jego mieście (ani moim) więc opcja zawiń się po północy odpada,
@nacpanazielonka: To że nie lubisz imprez może wynikać z innych problemów. Możesz z jakiegoś powodu podświadomie się ich bać (kiedyś tak miałem). Jestem introwertykiem, chodzę na imprezy, nie przeszkadzają mi tłumy ludzi. Introwertyzm to sposobu odbierania oraz wyrażania myśli i emocji. Introwertyk zazwyczaj woli być sam i może nie czuć potrzeby spotykania się z innymi ale może też nie mieć problemów z poznaniem kogoś i bawienia się w grupie. Ma zazwyczaj
Ma zazwyczaj wąskie grono znajomych bo nie potrafi utrzymywać kontaktów ze wszystkimi. Woli skupić się na kilku konkretnych osobach których darzy zaufaniem i czuje się przy nich swobodnie.


@Ricelord: no właśnie, a na takich imprezach jest szersze grono (nie)znajomych przy których się nie czuje swobodnie, więc za tym nie przepada