Wpis z mikrobloga

Preorder OnePlus 5T 4G Phablet International Version - BLACK w dobrej cenie. Teraz tylko $508.99 z kuponem rabatowym

Link do produktu: OnePlus 5T 4G Phablet International Version - BLACK Cena: $508.99 Kod: OPlu5TG

--------------
Zajrzyj też na -----> moje wcześniejsze posty.
Sporo ciekawych rzeczy w niskich cenach!

Obserwuj tag -----> #gbtop <----- a najlepsze kody zawsze wyświetlą ci się w aktualnościach
Możesz go też czarnolistować, ale nie polecam takiego stylu życia.

Chcesz być wołany do najlepszych promocji?
Zapisz się na listę na moją mirkolistę #gbtop

Szukasz kodu rabatowego na jakiś produkt?
Zajrzyj na stronę z kodami. Być może znajdziesz coś dla siebie. Zobacz tutaj:
Specjalna strona i kody rabatowe na Gearbest.com

Kody rabatowe na całe kategorie produktów
Jeżeli nie możesz znaleźć kodu na swój produkt zajrzyj koniecznie -----> do tego wpisu
Znajdziesz tam kody rabatowe na całe kategorie produktów.


#gbtop #gearbest #promocje #promocja #okazje #cebula #chinskiecuda #kupony #kuponyrabatowe #kodyrabatowe #oneplus #oneplus5
Pobierz eternaljassie - Preorder OnePlus 5T 4G Phablet International Version - BLACK w dobrej...
źródło: comment_6MnCYKLfiSLCUcKSDcoCB86siVzL3oRq.jpg
  • 2
kiedyś zastanawiałem się, po co komuś w telefonie 5 cali... sam mam fona 4,3" od 3-4 lat i nie trzeba nic więcej (w/g mnie). Potem weszły 5.5 calowce na tapetę i byłem w szoku kiedy zobaczyłem jakie ilości tego się sprzedają... teraz widzę wchodzą 6-calowe powoli.

Kto da więcej... i gdzie to ludzie będą nosić np na spacerze w lecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, że boom na
@Wasz_Pan: 6" w mało-/bez-ramkowach jest jak 5.5" w normalnych. IMHO jeszcze do zniesienia jak nie jesteś rurkowcem.

A co do funkcjonalności - ludzie się wkręcili na maksa w smartfony, a czym większy tym mniej trzeba wysilać wzrok i kombinować w trafianie paluchem w przyciski. Czasami jak muszę coś zrobić na jakimś starszym sprzęcie to mam z tym problem, a sam śmigam zaledwie na 5.2" czy czymś w podobie.