Wpis z mikrobloga

#afera #stalker

tl;dr


No, więc Mirki ciężka sprawa, można rzec, że zostałem ofiarą stalkingu, jakiś koleś wystalkował mnie po nicku z... jakieś starej strony, gdzie szukałem kogoś do gry, połączył to z kontem z wykopu, dalej z fejsbukiem, czy może w innej kolejności. W każdym razie wysłał zdjęciach moich postów do mojej dziewczyny, którą pewnie znalazł na moim profilu, ona wiedząc, że mam konto na wykopie spytała tylko o nick i sobie wszystko do kupy poskładała. Po cięższej rozmowie zerwała ze mną.
Konta już poblokowałem, wykop też zaraz usunę, ale może się komuś to przyda, jako forma nauczki na przyszłość.
Białorycerz #!$%@?.
Zdjęcia w komentarzach
ManHidden - #afera #stalker

tl;dr
SPOILER

No, więc Mirki ciężka sprawa, można ...

źródło: comment_yRbBXIhSokJZHMB5kNII4yrVrB2g8Oep.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@ManHidden:
@Pawelczi:
@Naxster:
Ostatnio przekonałem się jak bardzo jest to proste...
Maltego z odpowiednimi pluginami umie w 10min wyłapać 90% kont na portalach danej osoby oraz powiązane z nią osoby ...
To trochę straszne.
Sam pousuwalem wszystko co się da a fejsa mam na ,nie prawdziwych danych,a internet przeglądam z Tora.
  • Odpowiedz
@ManHidden: ja ze swoja narzeczona jestem do bolu szczery (jak z kazdym zreszta), wie o mnie doslownie wszystko i mam #!$%@? na stalkerow, bo niczym nie da sie mnie zagiac. Ma dostep do moich kont na fb i wypoku (choc nawet nie wiedziala ze cos takiego istnieje) i tez nie daje #!$%@? o takie bzdety.

Najlepiej po prostu byc szczerym i nic nie ukrywac. Spi sie wtedy spokojniej ;)

All in
  • Odpowiedz
@ManHidden:
1.Miej dupe
2.Pytaj o dziwki na wykopie
3.Ktoś wali pranka i śle dupie posty dziwkarskie
4.Dostarcz Śmiechu anonowi z wypoku
5.Bądz kretynem ale teraz możesz bez problemu latać po #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
6.profit?
7.Jak to nie jest zarzutka to sram ze śmiechu bo akurat jestem na klopie
8.Jednak nie taki hidden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@evilekeye kto normalny szuka informacji o burdelach na wykopie i czeka na odpowiedź zamiast w google wpisać , sam sobie winny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz