Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym przez jakiegoś chama. (Było w top gorących ale moderacja autyzm mocno i usunęli więc nie podam linka). Nie zawołam też mimo ze było multum chętnych bo nie mam listy.

Treść.

Przez cały dzień nie było żadnego telefonu, tak więc przyjechawszy z pracy komunikacją miejską o 20 zastałem niezmieniony widok, co oznaczało wyciągnięcie ciężkich dział i zaangażowanie bagiet. telefon na 997 wykonany o 20:39. Przyjazd o 20:51 tak więc propsy za bardzo szybką reakcję. Państwo bagiety od razu powiedzieli że nic są w stanie zrobić ale im powiedziałem że wiem, że teren prywatny, ale że potrzebuję notatkę jako podstawę późniejszego roszczenia na drodze sądowej i żeby sobie zapisali w systemie że jak WK 32301 zadzwoni że mu ukradli samochód to żeby nie stawiali całej Wawy na alarm tylko powiedzieli mu, "ośle odholowali cię".

Państwo policjanci podali numer do serwisu holownika z którym na codzień współpracują i mają jakąś umowę ramową na obsługę warszawy, ale niestety ci mnie pogonili, mówiąc ze jak go odholują to równie dobrze jakby ukradli.

Dodatkowo na podstawie numeru rejestracyjnego znaleźli typa i podali mi jego numer telefonu xD.

Tak więc drogi teraz są dwie.

- Dzwonię do typa i mówię mu: #!$%@? chamie za bramę, jak nie odbierze albo zignoruje to holownik
- Od razu holownik tylko potrzebowałbym numer do firmy która się podejmie czegoś takiego.

Tak czy siak pytanie, czy ktoś może w Warszawa bliska Wola zna namiar na pomoc drogową / holownik który podejmie się tego zadania.

#zalesie #oswiadczenie #parking #motoryzacja #wk32301 #chamstwoidrobnomieszczanstwo
dobrabajera - Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatn...

źródło: comment_ce971ykE20hJrUIgLC4h8jE0pyipcNfj.jpg

Pobierz
  • 362
@dobrabajera: a miałeś z nim w ogóle kontakt? może zadzwoń do niego i porozmawiaj? wiadomo, że #!$%@? jesteś i masz prawo być, ale ziomek mógł to zrobić kompletnie nieświadomie i na prośbę stamtąd #!$%@?ć w podskokach czy coś. nie robiłbym dymu nie znając motywacji tamtej osoby, chyba, że coś przeoczyłem w tamtym wpisie (no bo go nie przeczytałem, a moderacja leveluje autyzm na święta). Zachowaj rigcz i spróbuj się dogadać.
@dobrabajera: dzwoń do zarządcy/spółdzielni niech usuną to ścierwo...a jak nie to zrób to na ich koszt (płacisz za parking co miesiąc).. a jak nie to wypchnie to o 1m i niech całą drogę na parkingu zastawi to coś z tym będą musieli zrobić..nie zapomnij o spuszczeniu powietrza z kół
@icozzezeszwecji: @KredytZeroProcent: @Atomowy_Grzybek: Typo nie odbiera, od razu przekierowuje na poczte głosową, zrobiłem też szybki stalking na fece po numerze i na necie i nie ma żadnych wzmianek i nie ma konta, nie wiem może jakiś fake numer.
Pozostaje zatem opcja holownik.

Nie polecam On Traffic czyli tego co mi policjanci polecili. Dzwonię do nich i mówię że policja która stoi koło mnie poleciła mi się z nimi skontaktować