Wpis z mikrobloga

O stary @kcpi dziękuję Ci bardzo!!! (ʘʘ)
Paczka, którą od Ciebie otrzymałem w #wykopoczta to majstersztyk ʕʔ. Czekałem na nią cały dzień (kurier chyba miał dziś solidny dzień bo przyniósł ją przed chwilą).
Naprawdę nie spodziewałem się tego, a trafiłeś idealnie. Zaczynając od książki oraz komiksu, którego niestety nie miałem możliwości przeczytać a teraz obiecuję, że się za niego wezmę, krocząc dalej po fajkę, która mega mi się podoba (niestety nie palę albo stety) ale będzie stała w honorowym miejscu ( ͡º ͜ʖ͡º). Piwerka są super dodatkiem, lubię piwa więc strzał w dziesiątkę!! A co do słodyczy to mój różowy pasek jest zachwycony ;DD
Teraz najciekawsze, zagadka, na szczęście nie była trudna i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że pierwszą stronę pisze Twój różowy a druga to Ty zresztą sam tak bazgram, że chyba po prostu po sobie tak stwierdziłem (Twoje pismo jest o wiele czytelniejsze od mojego)
Jeszcze raz dziękuję Ci za paczuchę i super list życzę Wam wszystkiego dobrego w te święta, aby były rodzinne i pełne śniegu;D
Wszystkim Mirkom i Mirabelkom życzę wesołych i spokojnych świąt ;))
P.S.
Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz potrzebował pomocy mojej ani mojej, ani innego detektywa (ʘʘ)
#wykopoczta
  • 4
  • Odpowiedz
@mario9227: Super! Bardzo mi miło () Cały dzień się zastanawiałem, czy doszła i czy Ci się podoba. Niestety rozwiązałeś zagadkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miejmy nadzieję, że jeżeli będziemy mieli okazję się kiedykolwiek spotkać, to nie w sprawach służbowych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz