Wpis z mikrobloga

Co myślicie o ucieczce z miejsca zdarzenia w przypadku obcierki parkingowej? Dziś rano przed pracą zauważyłem, że ktoś mi obtarł zderzak. Oczywiście żadnej kartki za wycieraczkami nie znalazłem, bo i po co? ¯\_(ツ)_/¯
Szczęście w nieszczęściu, że mam kamerkę i na kamerce nagrało się jaki pojazd stał przede mną. Samochód sprawcy dziś wieczorem odnalazłem, zrobiłem fotki jego uszkodzeń, które idealnie pasują do moich uszkodzeń. Co byście zrobili? Zostawilibyście kartkę z namiarem na siebie czy od razu walicie w #bagiety ? Ja zostawiłem kartkę i daję temu komuś czas do jutra do 17. Jak się nie odezwie to jadę zgłaszać do WRD z kompletem dowodów.

#polskiedrogi
  • 9
@banczi: Większość pewnie napisze, że by dzwonili na bagiety, a z tej większości większość by jednak zostawiła kartkę. Ja bym dzwonił na bagiety.

@Dayvid: przeszedłem się po osiedlu. Skoro stał wieczorem (po 22 parkowałem) a odjechał rano to była spora szansa, że spał tutaj i mieszka w okolicy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Gordobalb: Wiesz co, to raczej sąsiad jest a mieszkam na słynnym warszawskim Targówku. Nie wiem co to za człowiek, nie chcę mieć wydrapanego #!$%@? na masce - chcę to załatwić polubownie. Nie mam zamiaru jednak się z delikwentem szarpać. Jak nie przyzna się z miejsca to zgłaszam na bagiety i tyle.