Wpis z mikrobloga

Nareszcie dostałem moją paczuchę :D ##!$%@? dołożyli starań żeby mi ją zepsuć, bo nie dość że przetrzymali ją tydzień to jeszcze stłukli dwa (z pewnością wyborne) piwka... Brak słów. Żeby zatrzeć ślady usunęli resztki butelek i wymienili karton i tylko lekki aromat chmielu i list sugerują, że ograbili mnie z części przyjemności...

Nawet bez tego paczka jest sto razy lepsza niż zeszłoroczna ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzięki @ejber (btw włącz PW bo niektórych tematów nie chcę poruszać na ogólnym ;) ), dałeś radę!
Kapslownica przejdzie testy bojowe już niebawem, kiedy będę butelkował drugą partię cydru ale jest dokładnie taka, jaką sam zamierzałem sobie kupić ;) Książka na pewno mi się spodoba - akurat w wojnę na Pacyfiku nigdy się nie zagłębiłem, a szkoda, bo to też ciekawy teatr działań ;) Chipsy znikną pewnie jeszcze dziś a cukierkami z kimś się podzielę ;)

List był super, napisze Ci długą odpowiedź tylko odblokuj wiadomości i daj mi trochę czasu, dziś raczej nie dam rady ;) Momentami musiałem trochę zgadywać z kontekstu ale nie jest tak źle, odczytałem :D

#wykopoczta #wykopaczka
e.....9 - Nareszcie dostałem moją paczuchę :D ##!$%@? dołożyli starań żeby mi ją zeps...

źródło: comment_D8B717SRPmrBMnPcMMY0dw4FDUvQ1IjF.jpg

Pobierz
  • 6
@el009: Cieszę się, że Ci się podoba! :) ##!$%@? zniweczyli częśc trudu, naprawdę nie wiem jakim cudem butelki się stłukły, na całe szczęście były na dnie więc pozostałe elementy paczki tak nie ucierpiały. Rozumiem, ze wszystko włożyli do nowego kartonu i po starym nie było śladu? Szkoda bo również był oklejony papierem ozdobnym... Wybacz ten brak pietruszki, dostaniesz przy okazji :D Odblokowałem już skrzynkę :)