Wpis z mikrobloga

Cześć,

ponieważ niedawno, po rozpoczęciu nowej pracy, zrobiłem wszystkie kursy w trochę zbyt szybkim tempie (ledwo, ale zaliczone :D), to miałem 2 dni wolnego. W tym czasie pobawiłem się Xamarinem i udało i się już nawet popełnić wstęp do #gry, którą chciałem robić 10 lat temu :P

To prosta gra pamięciowa, ale sam pomysł nie jest dość popularny i myślę, że gdyby to zrobić przyjemnie dla oka, to nawet fajnie może wyjść. Planuję w ciągu najbliższych 2-3 dni zrobić wersję pre-alfa, ale grywalną (mam też śmigającą wersję desktopową opartą o #winforms, taką namiastkę logiki gry - jeden tryb).

W związku z tym, jeśli znajdzie się ktoś, kto też poświęci parę minut (maksymalnie godzin) i pomoże z ikonami, narysuje szatę graficzną i będzie umiał wyciąć pare głupot z jutuba + ktoś, kto będzie umiał do tego znaleźć dźwięki (proste sample 1-2s., dźwięk otwierania drzwi, tłuczone szkło, szczekanie, alarm, pukanie itp), to w sumie może wyjść z tego coś fajnego.

Fajna minigierka w sklepie PLAY będzie spoko wyglądała w CV, a może i stanie się cud. W sumie to jakiś azjata zrobił grę na naciskanie przycisku (jakiś ptaszek latał między rurkami) i mu się to 'trochę' opłaciło :P

  • 7