Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

no i stalo sie

zoneczka chce mnie #!$%@?, dzis slyszalem jak mowi naszemu dziecku lat 11

jak nie bedziesz sprzatac to zamieszkasz z tata,

jestem wiec pewny ze nastawia dziecko przeciwko mnie, widze to tez w zachowaniu corki ze zaczela sie mnie bac czy cos, chociaz sam nie wiem bo jak jestesmy sami to jest wesola i fajnie nam ale przy matce jest inaczej

zoneczka nagadala jej wiele glupot kiedy mnie nie ma np ze naleze do jakiegos gangu, pokazala jej tez ze mam bron, udaje swieta ale nastawia dziecko przeciwko mnie

znalazla sobie tez gacha z ktorym koresponduje, jakis starszy gosc z Niemiec

ona twierdzi ze chce sie rozwiesc za porozumieniem, w zgodzie, i ze bede mogl odwiedzac corke kiedy chce

wiadomo ze to bajeczki, jak wywiezie mi dziecko do Niemiec to tyle bede sie z nia widziec

i co teraz zrobic

czy walczyc na ostro czy probowac sie dogadac, jakie facet ma w tym kraju szanse na to ze sad przydzieli mu prawa do dziecka

mam dowody ze mnie zdradzala, mam dowody ze pisze z innymi facetami i z kims tam sie umowila do hotelu, mam dowody ze pracuje na lewo

sam nie wiem co zrobic, fajnie byloby sie dogadac

#prawo #pytanie #dzieci #pytaniedoeksperta #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #anonimowemirkowyznania
  • 51
  • Odpowiedz
@Wojor: Tyle razy ile chcesz.

Ciekawi mnie co by bylo gdybym wzial corke i wyjechal, tak po prostu


W świecie gdzie ludzie mają papkę z mózgu, że jak kobieta powie, że została zgwałcona, molestowana, itd. i wszyscy się nad nią litują?

Zapomnij.
Tym bardziej, że własna córka traktuje Ciebie tak jak traktuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@TaoHosts jak ma wystawić zakaz zbliżania, za co niby? i jak niby wtedy mają się dzielić opieką nad dzieckiem, jak mają je sobie wydawać bez widzenia się?
  • Odpowiedz
@Wojor: To nie jest miejsce do tego typu pytań, tutaj ludzie jeszcze w większości takich rzeczy nie przeżyli. Idź na forum braciasamcy.pl
Posłuchaj na YT radia samiec
Kup: kobietopedia, poradnik rozwodnika aut. Marka kotońskiego.

Uwierz, że to Ci pomoże. Tam masz facetów po rozwodach, prawników itd.
Załóż tam konto, przywitaj się i opisz całą sytuację, a dostaniesz zajebistą pomoc, no napiszą Ci jak dziecku co po kolei robić

Jak potrzebujesz pomocy,
  • Odpowiedz
oficjalnie tez zrobilem sie bezrobotnym


@Wojor: Uważaj z tym bo wykorzysta to przeciw tobie w sądzie! Nie idź w tym kierunku! Walcz o dziecko ale nie na siłę, tzn. bądź tylko dobrym ojcem, nie przekabacaj dziecka - prawdopodobnie i tak pojedzie za matką ale po co ma mieć sieczkę w mózgu bo matka gada jedno a ojciec drugie. Dogadaj się z tą mendą że odpuszczasz stała opiekę nad dzieckiem ale w
  • Odpowiedz
@Wojor: zależy w jaki sposób sąd rozstrzygnie o sposobie korzystania z mieszkania oraz to czy żona podczas orzekania rozwodu mieszka wspólnie w mieszkaniu
  • Odpowiedz