Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: kolejny szajs oparty na anime? ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem czy widziałem chociaż jedno dobre przeniesienie anime do normalnego filmu/serialu, mowa tu naturalnie o bijatykach/akcji/sci-fi itd.
Chyba tylko Ghost in the Shell w miarę wyglądał, ale tam nie było tak dużo dziwacznych efektów, typowe sci-fi
@jaqqu7: ogólnie takie przedsięwzięcia upadają już przez to co leży u podstaw anime, można tam pokazać to czego się nie da w normalnym filmie, nie rozumiem prób przenoszenia tego na normalny ekran
@jaqqu7: nie oglądałem za wiele liveaction, ale po naciąganym ok GitSie i niezbyt pochlebnych opiniach Death Note.... nie obejrzę chyba żadnego nowego.
Ostatnio świetny odcinek South Parka był o netflixie jak i chyba ogólnie w całym sezonie, biorą cokolwiek do ekranizacji, byle się sprzedało.
@jaqqu7: Biorąc pod uwagę, że w Mob Psycho 100 równie ważną rolę co ciekawa fabuła odgrywała pierwszorzędna animacja od studia Bones, to raczej nie sięgnę po wersję aktorską. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Devcio: Nie można oceniać tego, jak Japończycy adaptują, na podstawie amerykańskich adaptacji.
Jest sporo japońskich adaptacji mang/anime jako liveaction, większość jest słabawa, ale nie jest to dno i pięć metrów mułu jak w Ameryce.