Wpis z mikrobloga

@skywalkergw: lol, wygrali dwa razy z rzędu LM i już najlepsza drużyna we wszechświecie, nikt im nigdy nie podskoczy xD jak dostawali w #!$%@? od Lyonu 58 lat z rzędu w 1/8 to też sobie radzili? xD
A teraz tak całkiem serio - myślę, że wygrają, bo PSG to po prostu daremna drużyna bez genu zwycięstwa, a Real ma jeszcze parę miesięcy żeby się rozegrać i pewnie to zrobi. Ale na
PSG to po prostu daremna drużyna bez genu zwycięstwa,


@jatutylkonachwile1: no nie wiem. moim zdaniem zrobili progres przez ten rok, a przypominam, ze ladnie pocisneli barce w pierwszym meczu, a drugi to byl ten z gatunku cudow raz na kilkat lat. uwazam, ze przejda real.
@Dead_Inside właśnie wtedy, po pociśnięciu Barcelony i w rezultacie staniu się frajerami stulecia przestałem wierzyć w ten projekt. Można kupić Neymara, Mbappe i całą konstelację gwiazd, ale to nic nie da. Emery jest tylko pozorantem na ławce, a Neymar mimo ogromnej klasy sportowej i chęci zdetronizowania Messiego nie poprowadzi tej drużyny do czegoś wielkiego, bo on po prostu chce się bawić piłką, co widać po tym jak ustawia sobie cały klub. Prędzej