Wpis z mikrobloga

Dziewczyny, szukam na prezent jakiejś książki, najlepiej romans w stylu Niewolnicy Izaury albo Sulejmana pierwszego czy innych takich arabskich xD kojarzycie coś dobrego? Tylko nie 50 twarzy bo to dla cioci singielki o skrajnie normickich zainteresowaniach (czyli arabskie i hiszpańskie opery mydlane oraz Harleqiny) .

Do tego szlafrok, herbatkie i jakiś krem albo płyn do kąpieli. Pomożecie mi coś wybrać do takiego zestawu?
#kosmetyki #mirabelkopomusz #rozowepaski #ksiazki #pielegnacja #prezent #herbata
  • 17
@riley24 Coś takiego, muszę jechać zerknąć czy tego już nie czytała bo kilka takich już ma a one zawsze mają na okładce jakąś Panią koło 30 w arabskim stroju i wyglądają podobnie.

@krave Zwrócę uwagę, chociaż jeśli to klasyk gatunku to nie wiem czy nie będzie zbyt ambitny( ͡° ʖ̯ ͡°) Na pewno nic w stylu "Między słowami" czy innych nieoczywistych romansów nie przejdzie.
@CigarettesAfterSex: a książki Waris Dirie? No romans to to nie jest, ale ciekawa historia. Może wejdź do księgarni i przekartkuj kilka opcji, z tych propozycji na pewno coś wybierzesz :)
Na pewno nie będą zbyt ambitne, uwierz w ciocię xD Może się wciągnie i poszerzy horyzonty.
@krave Nie sądzę xD To jest kobieta ze wsi której już zostało tylko poczytać bo wybrzydzała i została w końcu sama, bez nikogo. Natomiast ciągle siedzi i ogląda te opery mydlane, półkę z książkami ma zapełnioną tylko tym. 60 letniej babki która ma już jakiś swój świat fantazji nie zmienisz. Jak dam jej coś innego to tego nie ruszy. Kiedyś jej dałam Grochole to było zbyt przyziemne i nudne xD
@CigarettesAfterSex: moze taka saga Raija ze snieznej krainy czy jakos tak. Moja babka ze wsi w polsce b czytala cala serie i uznala to za wzor milosci, nawet mi probowala wcisnac xD Herbaty jak nic jakies z herbaciarni z dodatkami zaleznie od jej gustu smakowego. Zele, kremy moze Nacomi, nadaja sie na prezent i sa w przystepnej cenie, z drozszych moze mokosh albo organique.