Wpis z mikrobloga

Beta testy gry o Wykopie (Android)

Ok, nastał czas na beta testy mojej gierki, aby dołączyć do testów, wystarczy uzupełnić ten formularz (tylko Android):
Formuarz

Beta testy powinny ruszyć w tym tygodniu, opcjonalnie w następnym, zdecydowałem się na przyśpieszenie testów, gdyż grę mógłbym tworzyć w nieskażoność, codziennie przychodzi mi do głowy kilka pomysłów, obecnie realizując wszystkie moje pomysły z listy, wydałbym grę gdzieś tak w Maju, Wrześniu 2018 roku... No troszkę późno, licząc, iż gra osiągnie gdzieś tak ~0 dochód (w sumie tak jak wszystkie moje gry ;p), dodatkowo gra jest skierowana do dość specyficznej grupy. no i taki czas z tworzenie gry o Wykopie, mógłby nieodwracalnie uszkodzić mój mózg( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk Dziękuje wszystkim za pomoc i inspirację.

Podczas beta testów będę naprawiał zgłoszone błędy, poprawiał grę + dodawał nowe rzeczy (ustawienia, statystyki i inne takie tam), na ten moment ich nie ma. Same testy przyśpieszą rozwój gry, gdyż zawsze to jest większa motywacja, będę wiedział, na czym stoję (liczba potencjalnych graczy, a właściwie graczy). Zależnie od liczby graczy zgłoszonych w formularzu, mogę udostępniać grę grupami, w sensie najpierw udostępnię x użytkownikom, następnie drugim użytkownikom (oczywiście wszyscy Ci, z którymi pisałem an PW o testach, mają zagwarantowany dostęp w I turze), jest to spowodowane tym, iż dajmy na to, będzie x testerów, po 2 tygodniach pojawi się masa nowych rzeczy, a dajmy na to zostanie 0.1x testerów ;p. Gra w beta testach, będzie miała wszystkie swoje główne funkcjonalności, swój balans, więc nie będzie to taka surowa wersja :-} W grze będą reklamy.

Wypełnij formularz i daj + (zwiększy to szansę na udział w testach).

Nie chcesz przegapić ważnych informacji o testach/wydaniu gry?
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

#wykop #gry #gryandroid #glupiewykopowezabawy
  • 12