Wpis z mikrobloga

Pytanie do krytyków:
jaką wy stworzyliście by fabułę VIII części. Jakie były by wasze idealne GW.
No proszę bardzo, macie okazję, przedstawcie, swój "egzemplarz wzorcowy", bo od jakiś 5-6 filmów jest ponoć źle.
Make my day ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#starwars #sw #gwiezdnewojny #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
@bilas: ja bym zaniechał 7-9 i zajął się jakimś spin-offem, np. fragment historii opowiedziany przez kogoś z imperium. mniej humoru, a więcej rozterek i zabawy konsekwencjami wyborów, które ostatecznie prowadzą do i tak znanego zakończenia. ale jakby to konkretnie miało wyglądać, to ja jeszcze nie wiem, nie jestem fanem SW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipathor: Te cuda co latały po 4,99 zł w Biedronce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I których jest więcej niż odcinków Plebani?
A może Yuzan-vongy (czy jako to tam się nazywało) i ich inwazja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipathor: są perełki, są gnioty, scenario z tego by na pewno na kilka filmów było.
Jednak ilość tych książek ich masowa produkcja, oraz fakt iż Disney zrobił z nich "Legendy", tylko zamyka usta tym wszystkim, którzy twierdzą, że filmy powstałe po starej trylogii to skok na kasę. To jest dopiero dojarka.
  • Odpowiedz
@Lipathor

wiele z tych książek jest naprawdę niezłe


Trudno się z tym nie zgodzić. Ale tylko dlatego, że powstała ich taka masa, że coś musiało być na niezłym poziomie.

Niestety, większość to dno. Nic mi nie zwróci zmarnowanych godzin.
  • Odpowiedz
Trudno się z tym nie zgodzić. Ale tylko dlatego, że powstała ich taka masa, że coś musiało być na niezłym poziomie.

Niestety, większość to dno. Nic mi nie zwróci zmarnowanych godzin.


@Slonx: możliwe, niemniej dałoby się parę filmów na ich podstawie zrobić. Tyle, że jak pisałem już wcześniej, byłoby wszystko wiadomo co się stanie.
  • Odpowiedz