Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Mam wrażenie, że coś dziwnego dzieje się z tą grafiką. Może jest ładna, ale wszystko wygląda na takie płaskie w perspektywie, ten zamek w oddali, książki w bibliotece. Tak jakby ktoś wyjątkowo spieprzył oświetlenie. Chyba, że to jakiś efekt rozmycia. Lepiej to zapamiętałem ze starszych zwiastunów.
@Lisaros: zapowiada się bardzo konkretnie. Tylko ta walka w grupie kłuje w oczy za bardzo. Gdyby to wyglądało, jak na oskryptowanej cutscence wyłamania bram do warowni, byłoby dobrze. 1vs1 jest ładne. Tak czy siak jeszcze dużo pracy przed developerami, ale podoba mi się w jaką stronę to zmierza. A jako bonus będą narzekania wszelkich skyrimowych klikaczy, że pojedynki drewniane. xD
@Lisaros: Ładne, ale pokazana wioska to zombieland- kompletna cisza poza odgłosami fauny w tle, każdy gdzieś niemrawo drepta, żadnych oznak ludzkiej mowy czy w ogóle rozumnej aktywności. Może po dodaniu muzyki nie będzie to aż tak raziło w uszy (bo jakaś muzyka będzie, co nie?).

Walki 1vs1 wyglądają spoko, ale ciekawi mnie jak wypadło sterowanie (zapewne robione pod gamepada, ergo pewnie będzie złe).

No i AI- gracz leci ze swoją grupką