Wpis z mikrobloga

Mi się trafili sami #prawieprogramisci15k , @Rudalke to Adam lvl 19, uczy się w technikum informatycznym gdzieś koło Poznania i pasjonuje się informatyką, lubi się udzielać publicznie i słuchać dobrej muzyki (nie ma jakichś konkretnych ulubionych gatunków). Nie lubi jeździć na łyżwach, bo nie umie obniżyć sylwetki w czasie jazdy, kolana mu się same prostują. Ma starszego brata.
Dwa tygodnie temu jego planem na przyszłość było zdanie testu z niemieckiego następnego dnia, a w dalszej perspektywie chciałby zacząć pracować w gdzieś branży IT, najpewniej tworzenie stron internetowych i osiedlenie się w swoim mieszkaniu.
Nie lubi srereotypowych kiboli, którzy zachowują się jak małpy na wybiegu i ludzi, którzy hejtują homoseksualistów za orientację nie znając żadnego i nie mając z nimi styczności w życiu codziennym.
Opowiadał mi swoją #!$%@?ą akcję jak to po zakrapianej imprezie u kolegi na działce wszedł na wesele w restauracji obok i #!$%@?ł ze świecznikiem, przez co weselnicy go gonili, mimo że świecznik zostawił przy drzwiach.

@Brejsic - Mateusz kolejny informatyk tym razem z Bydgoszczy. Od małego się interesował się szeroko pojętą informatyką. Chciałby być pochowany z Wieśkiem III GTA V i Diabolo.
Nie jest piwniczakiem, mieszka z różowym. Poza różowym ze zwierząt ma jeszcze psa. Ma też kino domowe, którym budzi czasami somsiadow. Jak przypuszcza oni go nie lubią. Lubi słuchać rapsow np. Palucha. Pracuje kilka godzin dziennie na maszynie wtryskujacej.
Ma w #!$%@? rodzeństwa, w rozmowie ze mną doliczył się 5 sióstr i brata,
Lubi filmy gangsterskie, milion razy oglądał Ojca Chrzestnego i pewnie jeszcze nie raz obejrzy.
Lubi czytać książki, wielki fan Stephana Kinga, chce zebrać całą kolekcję jego książek.

Miło się z nimi rozmawiało, czekam na kolejne edycje #wykopowaintegracja
  • 7
@pokokoko1
Widzę, że dla Ciebie prywatna romowa ma bardzo intymny charakter. Jeżeli trafiłbym na kogoś takiego to nie wchodziłbym w szczegóły pisząc relację i pozostał przy jakimś krótkim "było spoko" . Wydaje mi się, że moich rozmówców nie uraziłem. Jak sam zauważyłeś uczestnicy tej zabawy raczej powinni zakładać taką możliwość lub napisać, że nie chcą być opisywani na mirko- nie widzę w tym problemu.