Wpis z mikrobloga

@Weed233: Gortat to pajac. Słuchając jego wypowiedzi (nie tylko tej powyżej), można odnieść wrażenie, że uważa się za kogoś pokroju Shaq'a, podczas, kiedy jest co najwyżej przeciętnym, DEFENSYWNYM centrem i impotentem w ataku, jeśli nie wepchnie mu się piłki do łap sam na sam z koszem.
Najbardziej mnie irytuje, kiedy przedstawia się go, jako "najlepszego polskiego koszykarza w historii", gdzie nawet wśród podkoszowych nie jest najlepszym. Co najwyżej tym, który miał
@WuERA: Nawet nie zamierzam porównywać go do Adama, który w swoim prime, zjadłby go na śniadanie. Najbardziej mnie #!$%@?, co ze swoją karierą zrobił Lampe, który jest o poziom ponad Gortatem. Jestem wręcz zdania, że Trybański, będący dla większości dzieciaków, patrzących na statystyki z NBA pośmiewiskiem, zamiótłby nawet dziś parkiet Gortatem.
@Weed233: Jak napisałem, "co jajwyżej przeciętnym, DEFENSYWNYM", zdecydowanie nie jest to starting 5 center, na poziomie NBA
Najbardziej mnie irytuje, kiedy przedstawia się go, jako "najlepszego polskiego koszykarza w historii", gdzie nawet wśród podkoszowych nie jest najlepszym. Co najwyżej tym, który miał najwięcej szczęścia.

do najlepszego koszykarza w historii czyli Wójcika dużo mu brakuje. Swoją drogą AW w dzisiejszych czasach radził by sobie bardzo dobrze w NBA.


@Miroslaw_juz_nie_suchoklates: @WuERA: Fakty sa takie, ze Gortat gra 12 sezon w NBA, gdzie krecil nawet 15/10 na mecz. Nikt z