Wpis z mikrobloga

Dziś krótko i na temat czemu nigdy się nie dorobicie na bukmacherce i dlaczego należy traktować ją jedynie jako hobby za 3,5 czy 10 złotych. A więc ustawki. Ustawki jak wiadomo to nie tylko wynik 1 x 2 ale co każdy pewnie uświadomiony wie ustawia się set, ilość pkt, kwartę, punkty zawodnika itd. Oto przykład z wczorajszej nocy jak ewidentnie po niezłym kursie ustawić mecz koszyków pod wystawione kursy bukmacherów na ilość punktów (w tym przypadku takie same miał nie jeden a wszyscy korzystający z tego skryptu bądź współpracujący w jednej sieci). A więc bukmacher na mecz w lidze koszykówki argentyńskiej wystawia kurs przedmeczowy 1,8 na 150,5 pkt zawodnicy w ciągu 3 kwart wrzucają 124 i jaka sytuacja po 3 kwarcie jest over 151,5 na live kto by nie wziął grali 38, 40, 46 pkt a więc w miarę równo. Każdy logicznie myślący obstawiacz śmieje się pod nosem że bukmacher się pomylił, darmowa kasa itd. natomiast zawodnicy już wiedzą jak mają zagrać nie dla jednej firmy ale dla kilku kilkunastu a może kilkudziesięciu wystawiających ten mecz. I oto co się dzieje nagle za sprawą niewidzialnych koszy przestają rzucać do tego stopnia że ostatnie 4 rzuty osobiste są niecelne tylko żeby utrzymać wynik a w ostatniej akcji zawodnik gospodarzy nie rzuca przez 30 sek trzymając piłkę.( ͡º ͜ʖ͡º) A teraz sceeny z pokazaniem całego wałka.
#bukmacherka #mecz #koszykowka #pokazkupon
Triptiz - Dziś krótko i na temat czemu nigdy się nie dorobicie na bukmacherce i dlacz...

źródło: comment_9x7FsaQUGgIkmANXfN3icGdXThAxSIuJ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Gierappa: Ale po co takie bzdury piszesz raz nawet nie wiesz za ile zagrałem. Dwa jeśli jest to mecz obsługiwany dla kilkunastu sieci bukmacherskich to zagrali ludzie na miliony. I wyrąbali ich na łączną kwotę a nie mnie na 5 złotych. A podchodzenie do grania patrząc na pojedynczy zakład jest idiotyzmem bo mogły być takich zakładów zawarte tysiące z podobnym overem u kilkudziesięciu bukmacherów.
  • Odpowiedz
@Thevnov: Jakie teorie spiskowe ja ci podałem jak na tacy zwykły wałek over 150,5 wystawiony przed meczem i zobacz po punktach jak dokładnie zagrane. Tylko debil by twierdził że to teoria spiskowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Triptiz no tak, teraz widzę każdy z sts xD Płaczesz bo przegrałeś czy dlatego że obstawiasz ligę argentyńska i uważałes że ludzie wystawiający kursy są glupsi od ciebie ? Przeczytaj ostatni raport międzynarodowy o korupcji w meczach i zobacz jakie ligi są nie do grania :)
  • Odpowiedz
@Kiv4s: No wygląda jakby byli mądrzejsi od mnie o informację jak będzie grane, bo ja umiem liczyć i skoro 124 pkt rzucili przez 3 kwarty to łatwiej jest trafić over czy under 151,5 wg. ciebie?? Więc po co się wystawia tak nisko po 3 wysokich kwartach wg. ciebie?
  • Odpowiedz
wystawia kurs przedmeczowy 1,8

@Triptiz: I to jest główny powód dla którego się nie dorobicie. 10% marży to w #!$%@? dużo. Musisz pokonać bukmachera o 10%, żeby w ogóle wyjść na 0, o zarabianiu już nie mówię. Do tego trzeba być wybitnie dobrym, mieć unikalne i szczegółowe informacje, wyszukiwać rzadkie błędy.

A ty spojrzysz sobie w tabelę ligi urugwajskiej i obstawiasz wszystko jak leci. W sporcie, którego zasad nawet nie znasz.
  • Odpowiedz
@Ostatni_Piwniczanin: Ale ja nie piszę o wtapianiu tutaj bo to jest dla każdego logiczne że każdy gracz z sts czy fortuny nic nigdy nie wygra na +. Chodzi mi o fakt ustawiania meczów na których sieci bukmacherskie oprócz marży mają dodatkowy idący w miliony zarobek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Triptiz aż się pofatygowałem policzyć - obie drużyny zdobywają średnio około 17 pkt w czwartych kwartach, więc w sumie dużo im nie brakło do średniej, salta czyli przedostatni klub ligi argentyńskiej miał na starcie 14 pkt straty czyli nie bardzo mieli o co walczyć - ideologia ustawki dorabiana na siłę, a jeśli była to co - trudno się mówi i żyje się dalej
  • Odpowiedz
@Triptiz: Nie możesz mieć takiej pewności co do ustawki, jeśli nawet nie oglądałeś meczu. Na początku wyjątkowo dużo im wpadało. A może w końcówce 5 razy piłka trafiła w wewnętrzną część obręczy ale nie wpadła. Do tego końcówki w koszykówce zwykle wyglądają inaczej, jak już napisałem. Nic nadzwyczajnego w tym wyniku czy kursie nie widzę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz