Wpis z mikrobloga

To jest niebywałe. Nie do uwierzenia. Jak by ktoś 2 lata temu przedstawił mi scenariusz tego co się wydarzyło to bym wyśmiał.

Z europejskiego prymusa. Wzoru reform na wielu polach. Przykładu, że na wschód od żelaznej kurtyny też można
Nagle, z dnia na dzień #polska obróciła się w stronę zaściankowości, nieustannie dążąc do wzorów z Białorusi.

A co jest najgorsze w tym dla mnie? Że to "moje" pokolenie, ludzi 20-30 dało zwycięstwo tym niszczycielom, wandalom, podżegaczom, awanturnikom, pożytecznym idiotom realizującym cele Kremla. PRL-bis. Hańba.

Jest mi po prostu smutno jak o tym myślę...

#oswadczenie #polityka #pis #neuropa #smuteczek
Pobierz dodo_ - To jest niebywałe. Nie do uwierzenia. Jak by ktoś 2 lata temu przedstawił mi ...
źródło: comment_6110V8dfQS7JGrXtgjsTNTv2mxad3o99.jpg
  • 43
czytaj dokładniej:


@dodo_: Nie wiem co mam czytać dokładniej, bo piszesz kompletne bzdury.
POPiS ma dokładnie ten sam program, co było udowadniane wielokrotnie.
Mają tych samych polityków, co widać po wielokrotnych przejsciach miedzy partiami.

Jedyna różnica polega na tym że PO jest w EPP, a PiS nie jest w EPP.
Dlatego UE (rządzona przez EPP) będzie zwalczać PIS.
To są podstawy.
@dodo_: Przypomij sobie jak POPiS wszedł do Sejmu..
Komisja śledcza, afera Rywina, jazda po SLD, walka z korupcją, sciganie afer, reforma wymiaru sprawiedliwości :)

Obecny PiS to dawne PO, tylko ze bez bajek o obniżaniu podatków, tylko z 500+
Które to 500+ popiera już nawet PO :)
Mają tych samych polityków, co widać po wielokrotnych przejsciach miedzy partiami.


@erbo: tak? Ilu? 10-20? Przez ostatnie trzy kadencje?

Dlatego UE (rządzona przez EPP) będzie zwalczać PIS.


@erbo: tak XD Serio uważasz, że UE zwalcza PIS ze względu na PO? Myślisz, że rażące naruszenia prawa przez rząd i wprowadzanie standardów Białoruskich nie mają tutaj znaczenia?

Przecież to jest niepoważne XD
Myślisz, że rażące naruszenia prawa przez rząd i wprowadzanie standardów Białoruskich nie mają tutaj znaczenia?


@banan_termoaktywny: w sumie to sporo ludzi tak właśnie myśli. Nie ważne co by pisowcy zrobili to i tak by płynęły głosy krytyki z za granicy.
a co do standardów to zerknij sobie na wikipedię na stronę kanclerza Niemiec Schreoedera, szczególnie zobacz na jego błyskotliwą karierę na progu odejścia z polityki
w sumie to sporo ludzi tak właśnie myśli. Nie ważne co by pisowcy zrobili to i tak by płynęły głosy krytyki z za granicy.

o czym ty mówisz? Postępowanie przed KE to nie jest krytyka jakichś tam działań PiSu tylko rażącego łamania prawa w ustawodawstwie i działaniach Rządu.

a co do standardów to zerknij sobie na wikipedię na stronę kanclerza Niemiec Schreoedera, szczególnie zobacz na jego błyskotliwą karierę na progu odejścia z