Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem czy już się niepokoić, ale zakupiłem 9.11 z #gearbest mi note 2, przez tydzień nie było żadnego info, potem był southall przez ok tydzień a potem ta informacja zniknęła. Od ok 3 tyg jest jak poniżej. Słyszałem dużo złego o gearbest (już po fakcie niestety), ale czy są powody do niepokoju, że posiali mój telefon?
#zakupyzchin
  • 5
@Andczej fakt, to był ten rodzaj przesyłki. Potwierdza się, że #banggood to zupełnie inna bajka. Zamówiłem kilka dni później drugi tel od nich i po 1,5 tyg już był u mnie, a tracking cały czas aktywny. A tu cisza i ciemność... Ostatni raz.
Potwierdza się, że #banggood to zupełnie inna bajka. Zamówiłem kilka dni później drugi tel od nich i po 1,5 tyg już był u mnie, a tracking cały czas aktywny. A tu cisza i ciemność... Ostatni raz.


@BigDaddy_: który raz to już czytam, jesteś kolejnym który nawet nie zastanowi się nad tym co pisze...

Banggood, zapewne wybrałeś PDM czyli wysyłkę pocztową, gdzie z konieczności masz tracking ale za też masz ryzyko VAT.
@Andczej wkurzylem się bardziej na to, że po 4 tyg nie ma żadnego trackingu (a na początku był) , a nie sam fakt czekania. Teraz nie wiem, czy to jedzie, czy nie jedzie, gdzie jest, zgłaszać o refund itd. A jak masz mi tu od żałosnych kwitowac to nic nie pisz i nie wylewaj swojego żalu właśnie, bo nie jesteś pomocny a tylko pierdzielisz
wkurzylem się bardziej na to, że po 4 tyg nie ma żadnego trackingu (a na początku był)


@BigDaddy_: sprawdzasz na alipaczce czy gearbest?

Teraz nie wiem, czy to jedzie, czy nie jedzie


wiedziałbyś gdybyś poczytał chociaż trochę o wysyłce PRZED wydaniem kasy

A jak masz mi tu od żałosnych kwitowac to nic nie pisz i nie wylewaj swojego żalu właśnie, bo nie jesteś pomocny a tylko pierdzielisz


a ja ci tylko