Wpis z mikrobloga

@Zdejm_Kapelusz: Albo robią to tak, Nie wiem czy jestem pechowcem czy to takie przeznaczenie, ale jak żyje a żyję już trochę na tym świecie, zawsze trafiałem na pierniczone brudaski które zawsze zostawiały włosy, nienawidzę włosów w umywalce, w wc itp, #!$%@? mać, jak można niby o siebie dbać, tipsy sripsy, szampony itp, a zostawiać po sobie taki syf.
Drake1 - @Zdejm_Kapelusz: Albo robią to tak, Nie wiem czy jestem pechowcem czy to tak...

źródło: comment_IjzVZb3uJkDImAOl92rao5VStv5HWpQG.jpg

Pobierz
@Drake1: O panie, miałam taką lokatorkę co zostawiała taki syf po sobie. Potem był płacz, że co tydzień trzeba rury odtykać. Straszne niechlujstwo. Ale dla kontrastu powiem też że miałam swego czasu lokatora, który generował nieskończone ilości łoniaków. Kurna, chyba musiał być cały zarośnięty jak małpa, bo w łazience po nim wszytsko było w nich uwalone i wszędzie latały :I
I co będziecie się tak przekrzykiwać? "Faceci to", a "Kobiety tamto". Ja mieszkam z dwoma brudasami i chętnie zamieniłabym się na losową kobietkę, byle by przynajmniej się myła, a nie pryskała dezodorantem, ale daleko mi od stwierdzenia, że wszyscy mężczyźni to fleje.
@Zdejm_Kapelusz: Prychłem z tych kubków pozostawionych po całym mieszkaniu. Różowe chyba faktycznie coś mają z tym nie tak. Cały czas próbuję nauczyć że ma używać jednego kubka - jak chce się napić to go myje lub nie i robi sobie picie w tym samym. Jednak jak grochem o ścianę. Każde picie to nowy kubek, a stare pozostawiane po całym mieszkaniu.