Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, sam już nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy z ludźmi. Serio tak ciężko znaleźć jest kogoś młodszego, normalnego do związku? Mam 30 lat i nie mogę znaleźć nikogo; ((( Kolejny raz to samo, było pięknie, cudownie wręcz i nagle jeb, chce być sam, nie umiem być w związku, nie chce ranić itd. Zawsze się mocno angażuje, a co za tym idzie takie coś to niesamowity cios dla mnie. i to jeszcze przed świętami. Nie umiem się pozbierać; (

#geje #zwiazki #homoseksualizm #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 11
@cder: nie mówię o treningach personalnych itd mówię, żeby znaleźć sobie hobby. Jest wiele rzeczy, które są przeznaczone dla singli. Można robić coś ciekawego i przy okazji ma się szansę na poznanie kogoś. To po prostu musi przyjść samo, desperata widać z daleka i takich ludzi się omija niestety.
Masz rację z tymi przelotnymi znajomościami. Trochę tego nie rozmumiem z jednej strony, a z drugiej czasem ciężko stworzyć trwały homoseksualny związek,
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się, ja sam miałem kilka związków, które się rozpadły. Teraz mam wspaniałego chłopaka, jednak żeby się znaleźć zajęło nam to trochę czasu.

Ogólnie brak trwałości związków to nie tylko "problem gejów". Dzisiejsze związki są dużo mniej trwałe niż za czasów naszych rodziców czy dziadków. I kwestia angażowania się nie ma tutaj nic do znaczenia. Po prostu pozbieraj się i szukaj dalej, ale pamiętaj żeby nie zakochać się w