Wpis z mikrobloga

@Galrim: Pooczekaj, mieszkam w pólnocno wschodnim mieszkaniu na Chełmie obecnie i słońce mam praktycznie od rana do wieczora. Jakim cudem w mieszkaniu ustawionym identycznie będzie totalnie odwrotnie?

Nie neguje tego co mówisz, bo pewnie znasz sie milion razy bardziej, ale próbuje zrozumieć jak xd
@Rabusek: pod względem jasności 2 i 4 będą bardzo podobne, tyle, że 2 korzystniejsze ze względu na "standardowe" godziny użytkowania - wracasz do domu skądkolwiek raczej popołudniu, więc południowo-zachodnie usytuowanie jest najlepsze, południowo-wschodnie spoko, ale słońce masz przede wszystkim wtedy kiedy "przeciętnie" nie ma Cię w mieszkaniu, bo praca/uczelnia/cokolwiek. Aczkolwiek przy południowej lokalizacji mamy z kolei problem z "przegrzewaniem" w lecie, chociaż tutaj można to zniwelować izolacyjnością ścian/okien i ew. klimatyzacją
pokój z aneksem, w dodatku w dziwnym kształcie oraz pokoje


@ostulemijo: akurat my bardzo cenimy sobie aneks, za to pokoje parówki to nie problem do czasu aż sypialnia też jest taka - a nie jest :) Pokoje będę użytkował w ramach dzialalnosci więc wylane jaki tam mają rozkład, byleby biurko i szafki weszły
@Rabusek: to chyba Central Park przy Rakoczego, te wieże napawają mnie dziwnym niepokojem ilekroć przejeżdżam obok nich. Ostatnio nawet sprawdzałem ofertę Hossy i chyba nawet patrzyłem na plan tego mieszkania, ale ostatecznie północno-wschodnie ustawienie zniechęciło mnie. Na plus na pewno dobra lokalizacja, może nie jest to centrum, ale tramwaje i inne w pobliżu robią robotę.