Wpis z mikrobloga

@pablito1988: 1,2 tak
3 ona tam została, żeby odpalić FTL-a
4 to akurat było przecież wyjaśnione WTF?
5 samo w sobie nie było złe, ale #!$%@? całą spójnośc uniwersum :) zresztą w ogóle w nowej trylogii jakieś inby #!$%@?ąz z nadświetlną
6 to nie byl ten jego drugi miecz? Zreszta whatever, to i tak projekcja była
7 to juz było w starej trylogii. Tarcze nigdy nie były spójne
8 ale wiesz,
@skejna byłem wczoraj, film nawet do obejrzenia w sensie nie nudziłem się bo film ma tyle niedorzeczności, że aż oczy można przedzierać ze zdumienia. Ogólnie przez cały film pomimo ewidentnych zgonów wszyscy bohaterowie przeżywają (z wyjątkiem jednego złego), co mnie nie irytowało bo w sumie co by się nie działo i tak wiedziałeś że każdy przeżyje. W filmie jest też mnóstwo durnych dialogów gdzie bohaterowie mają inteligencję pantofelków, albo mnóstwo wątków których
@skejna scena w kasynie była potrzebna tylko po to, żeby na końcu ten dzieciak ustał z miotłą jak z mieczem świetlnym i pokazać że śmierć Luka to początek i moc odezwie się w nowych padawanach
Oczywiście że można było zrobić to lepiej, można było też gorzej, mamy to co mamy
@pablito1988:

1. Pojedyńczy statek niszczy wszystkie działka Dreadnought'a.

Tak, przecież nawet sami dowódcy się
do niego odnosili z pogardą i go po prostu zignorowali i nie docenili.

2. Akcja dzieje się w kosmosie. Bombowiec rebeli spuszcza bomby na Dreadnought'a (o nagle grawitacja zaczęła działać...fuck the logic).

Witamy w świecie Star Wars. Świecie statków kosmicznych i mieczy świetlnych. Świecie, w którym od pierwszej części w kosmosie panują zupełnie inne warunki fizyczne niż
@skejna: W nowej trylogii wszystkiego jest więcej oprócz C3PO i R2D2, jak chcesz pooglądać C3PO i R2D2 to wystarczy włączyć starsze filmy. Wiodącym robotem raczej już zostanie bb-8 i trzeba się z tym pogodzić.
A porgów nie ma wcale dużo w tym filmie i stanowią subtelny motyw komediowy.
W nowej trylogii wszystkiego jest więcej oprócz C3PO i R2D2


@Bemiko: Odnoszę się do tego jak łatwo i z połykiem kupiłaś motyw słodkiego zabawkowego zwierzątka, któremu dano naprawdę sporo czasu antenowego ze względu na potencjał zysku. Jak masz więcej niż 15 lat to wstyd. Takim samym zabawko-generatorem był miecz Kylo-Rena czy Kapitan Phasma.
@sal-vadore: Ogólnie po części się z Tobą zgadzam, przyczepiłem się tylko dosłownemu traktowaniu tego co piszesz, gdyby wywalić losowo połowę scen to by się to nie udało :P Za jaskrawo to napisałeś.

Można by wywalić wątek konfliktu tego co lata x-wingsem z tą zastępczynią o fioletowych włosów.

A tego bym akurat nie wywalał, to było fajne.