Wpis z mikrobloga

@JeszczeJakk: Nie wiem o czym mówisz. IMHO nie opłaca się, 500zł taniej, nie jesteś związany umową, gwarancje masz normalną, a nie przez salony które wydziwiają zawsze.

Jak nie masz kasy żeby wyłożyć to kup sobie przez jakieś raty 0%. W sieciach komórkowych w 99% przypadków przepłaca się za telefony.
@JeszczeJakk: pozwól że odpowiem, jako że pracuje w T-Mobile to mogę wyjaśnić jak sprawa wygląda, osoba która zrobiła Ci wyliczenie zrobiła błąd to prawda na 24 miesiące masz umowę a abonament za 100 zł ale w tych 100 złotych - 60 to kwota raty za urządzenie czyli łatwo liczyć że za telefon płacisz 1440 + 199 jednorazowej doplaty zł reszta to koszt abonamentu gdzie masz wszytko bez limitu pozdro ;)
@krzysztof-marcin-rybacki: xD co to za pokrętna logika, ja również pracowałem w jednej z największych sieci komórkowych kilka dobrych lat więc wiem co mówie. Co za różnica czy rata będzie 20zł czy 60zł, klient koniec końców płaci firmie X kwotę za świadczenie usług + urządzenie. A prawda jest taka, że abo bez limitów i bez umowy można mieć do 30zł (wybór od cholery), a urządzenie kupić w normalnym sklepie które nie jest
Nie rozumiem, przecież powiedziałem że za urządzenie w skali trwania całej umowy płacisz za. Urządzenie trochę ponad 1600 złotych + abonament, to prawda że kupując abo bez telefonu zapłacisz 30 czy 40 zł ale w ostatecznym rachunku tak czy siak płacisz abonament + urządzenie tylko że z innego źródła i różnica w cenie nie jest taka wielka w ostateczności ;)
@krzysztof-marcin-rybacki: Nie docierają do Ciebie w ogóle moje argumenty więc wypunktuje:

1. Różnica 500zł w ogólnym rozrachunku.
2. Niebrandowany telefon.
3. Gwarancja bezpośrednio w sklepie lub u producenta, a nie poprzez salony.
4. Nierzadko zdarzają się telefonu używane, z zwrótów lub po gwarancji.
5. Nie masz kajdanek w postaci umowy 24 miesięcznej.
6. Abonament bez limitów, bez umowy od 20zł na miesiąc, zrywasz kiedy chcesz.

Więc podaj mi jeden racjonalny argument
Samsung S7 w media ecpert kosztuje 1799 zł czyli no jest 500 złotych jak nic, co do zasięgu to bym się klucil, każdy mój klient potwierdza że zasięg jest lepszy od play, czy Orange a ostatnio najwięcej osób które przechodzą od innego operatora to u mnie w
salonie to z Play i Plus, skoro pracowałeś w abonamentach to wiesz że konsultanci maja wynagrodzenie prowizyjne i czy dasz zniżkę na telefon czy na