Wpis z mikrobloga

@izawoj nie wiem czy siostra ze szwagrem mi nie kupią na gwiazdke, a wtedy na pewno dołączę jak będzie miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) szwagier ode mnie dostanie UFC 2, jakby odwdzięczył się bf1 to liga, a tym czasem ogrywam wolfa za 19 zł z ps store ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Wi3rzbek: nie martw się, ja gram 3 dni i dopiero od 15 rangi zaczałem coś grać ;p znajdź sobie na yt dobre ustawienia gry, czułość ustaw na jakieś 15-20% na początek i ogarniesz :) Ja zacząłem grać tylko wsparciem i jest spoko :D
@KromkaMistrz ja z racji tego, że na bliskim kontakcie umieram w 89% przypadków to próbuje sił w snajperowaniu ¯_(ツ)_/¯

Właśnie dzisiaj zajmę się ustawieniami, bo w bf1 jest ogromne pole do manewru jeżeli chodzi o ustawienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Herunterladen ogółem gram, czy tam grywam. Teraz akurat świąteczny urlop, z dala od konsoli, ale po Nowym Roku możesz kiedyś dołączyć.

@Wi3rzbek dla mnie snajperowanie jest nudne, no i jeśli grasz na normalu to długo się nie nacieszysz kryjówką. Graj w zwarciu tylko się nie wyrywaj zawsze do przodu - gdy dzieje się akcja przycupnij, obserwuj i spokojnie zabijaj. No i nie patrz na staty, o radochę chodzi! :)
@izawoj @izawoj szkole się w snajpierkach bez lunety na średni zasięg :) wydaje mi się, że to taki fajny półśrodek, rozstawianie pułapek i strzelanie z 70m na jeden strzał. Jest ciężko, ale z czasem będę podchodził bliżej, aż przerzuce sie na szturmowca/medyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)