Wpis z mikrobloga

Kurde, teraz rozkmina. 6S czy 6S plusik xD
w Plusie przeraża mnie tylko ten duży ekran. L650 co prawda ma już te 5.2 cala i w miarę da sie trzymać ale 5.5 to już pewnie masakra ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nic, dziękuję za odpowiedź, będę rozkminiał co wybrać.
@arabkostek: coś tam czytałem że jest jakaś afera z 6s. Apple celowo zwalniało te telefony jak pojemność baterii się zmniejszała także jak chcesz kupić używany to uważaj na to. Może lepiej dołożyć do 7?
To zależy @quarox Tak gdzieś do 1.3k-1.5k chciałbym się zmieścić. Co nie zmienia faktu że będe aktywnie brał udział w licytacjach allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) po tym jak kolega zdobyl i7-4770K za 650zl to wiem ze cuda sie zdarzają xD

@lajsta77 Mnie również szkoda. Trochę dziwna sytuacja z nimi była. Design i projekt W10Mobile jest świetny, ale sam system dziuroway. Sam fakt że Microsoft miał gdzieś go
No właśnie widuje takie okazje, używka 6s 32gb za tysiaka czy 64gb za 1,3k + licytacje.
Nie jestem przyzwyczajony do takich sumek, bo w sumie zawsze na fona wydawałem z 400-700zl.
Tak czy tak, dziekuje
@arabkostek: jak tylko możesz to bierz większego. Przechodziłem z 4,7 na 5,5 i teraz biorąc do ręki 4,7 czy SE to wydają się bardzo małe i niekomfortowe. Większy ekran daje więcej możliwości. Można się bardzo łatwo i szybko przestawić na plusa.