Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/y-7Idu1aKUo
miejsce wypadku https://www.google.pl/maps/@53.7426574,16.0983807,3a,75y,15.4h,89.43t/data=!3m6!1e1!3m4!1sh4DZeMcJauJ64Ul8ZIbnZQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl
o 2 w nocy wróciłem ze Szczcina z chirurgii ręki niestety bez zaopatrzenia bo złamanie jest dość nietypowe i rezydent, który był na dyżurze na szczęście nie podjął się zabiegu bo szczerze powiedział, że lepiej żeby zrobił to ktoś z doświadczeniem. Zabieg będę miał po świętach w Poznaniu.
Zaraz idę z żoną do lekarza w związku z bólem kręgosłupa. Dziecko ma tylko siniaki od pasów.
Lipa strzaszna bo jesem fizjoterapeutą i pracuje rękoma, mam teraz 2-3 miesiące L4
#polskiedrogi #wypadek
  • 177
  • Odpowiedz
  • 4
@cebula85 Rany, Miras, ależ masz skarb za żonę! Zachowanie 12/10. Szczęście, że wszyscy (jako tako) cali. Dużo zdrowia, spokoju i wesołych świąt.
  • Odpowiedz
  • 2
@dzony_ 40 była na odcinku 50 metrów bo ktoś wypadl z drogi i zniszczył barierki tam gdzie ja jechałem było 90 a bezpiecznie w ten zakret sprawnym autem można wejść 80-90
  • Odpowiedz
Cały czas czytam płacze, ze lekarze zaczynaja dobrze zarabiać po 40. itp., ale skoro dopiero wtedy się do czegoś nadają, to chyba taki układ jest fair?


@szwedes: kurde, ty jednak serio taki głupi xd
  • Odpowiedz
@szwedes: ale ty wiedz ze ośrodków które robią skomplikowane operacje ręki jest w Polsce ledwo kilka a nawet specjaliści mogli nigdy takiej nie przeprowadzić bo np idą w skomplikowane operacje kręgosłupa które prowadzi ich ośrodek. No ale przecież tacy tez się do niczego nie nadają xD A dla rezydenta propsy, przy takim nastawieniu społeczeństwa pokazał jaja - szanuje.
  • Odpowiedz
hehe, maly rozowy od razu w ryk, pewnie siedziala w foteliku i tylko ja lekko zarzucilo ale oczywiscie od razu afera. skad ja wiedzialem, ze tak to sie skonczy?( ͡º ͜ʖ͡º)


@zamocny: a co to za różnica czy to mały czy duży człowiek? Czy kobieta czy mężczyzna? Po wypadku nie ogarniesz się w sekundę, a emocje to nie światło w pokoju, które możesz włączyć lub wyłączyć
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden oczywiście, że byłem. Siedziałem na tylnym siedzeniu obok młodej. Ogólnie to mam zasadę, że komentuję tylko znaleziska, których byłem naocznym świadkiem( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kactuzz: Według mnie, skoro na rynku widełki są między 20% a 40% to 30% wcale nie jest dużo, a to nie tylko moja subiektywna opinia :) Masz prawo polecać radce prawnego, skoro masz jakieś przykre doświadczenia z kancelariami odszkodowawczymi, ale skuteczność kancelarii jest dużo, dużo wyższa i to jest fakt niepodważalny.
  • Odpowiedz
@sajmoon A TU AUTO Z SALONU I NIE WYSTRZELILA, BO AUTO PRAWIE STALO PRZY ZDERZENIU


xDDDDDD
Wyobraź sobie sytuację, w której np. stoisz na światłach i z naprzeciwka uderza w ciebie samochód jadący tylko 50 km/h. Zapewniam cię, że poduszka wystrzeli też w twoim samochodzie. Pod warunkiem, że jest sprawna.
  • Odpowiedz