Wpis z mikrobloga

ale ja mam praktycznie 0 koszt utrzymania bo mieszkam z rodzicami, a resztę kasy odkładam.


@MrRAWHead1: Spoko. Tylko pisales tak jak bys mial pieniadze, a tu sie okazuje ze leasing za samochod to pol twoich dochodow i jestes duzo biedniejszy od przecietnego "korposzczura" ktory bierze Skode Kodiaq za gotowke tyle ze masz inaczej ustwione priorytety w zyciu. ¯\_(ツ)_/¯
@MrRAWHead1: nie przejmuj sie idiotami maestro rob dalej swoje, klep hajsy a psy niech szczekaja. Mieszkanie z rodzicami to zaden wstyd a wrecz same mozliwosci bo czas ktory przeznaczylbys na gotowanie/sprzatanie mozesz spozytkowac w inny sposob + pieniadze zaoszczedzisz :D dupy przyjda z czasem a ludzmi ktorzy #!$%@? sie nie przejmuj tez by tak chcieli no ale nie moga. grunt to byc soba i sie nie zmieniac pod wplywem monety. zobaczysz
@AniolPanski: #!$%@? ale zabawny jestes ja cie #!$%@? normalnie w kabarecie powinnienes robic. rob dalej fotki z zegarkami z warzywnego i wrzucaj na portal ze smiesznymi obrazkami dla kilku plusikow. to sie dopiero nazywa zajebiste zycie chce byc taki jak ty maestro. jak sie nudzisz i nie masz co z czasem to idz pograj w pilke albo na basen sie zapisz a nie cisniesz/trollujesz ludzi ktorzy maja lepiej od ciebie w