Wpis z mikrobloga

Kobieta z 0-100 znajomych na fb: spoko dziewczyna, normalna kobieta, oczywiście prawdopodobnie i tak się puszcza (zasada Pareta) ale najmniejsza szansa ze podczas spółkowania będziesz ciupciał w jej pusi soczek z peniska Alvaro.
Kobieta z 100 do 200 znajomych: średnia z wyglądu. Bardzo ją to boli i daje na lewo i prawo na erazmusie. Pali marichuane i robi sobie tatuaże.
Kobieta z 200 do 500 znajomych: ładna. Najczęściej dziecko bananowe. Studiuje filozofie, dziennikarsto, politologie. Ma często instagrama. Nie uprawia seksu z Polakami innymi niż bananowi. Ma chłopaka belga lub włocha. Czasem obciągnie murzynowi bo to modne.
Kobieta 500 i więcej znajomych: chodząca rura kanalizacyjna. Między jej nogami zmieści się kilu powstańców z błyskawicami i jeden z Visem. Modelka, #!$%@? lub sucz z korpo ewentualnie żona znanego mężczyzny. Ma konto na instagramie. Całe jej życie kręci się wokół zachowań seksualnych i paraseksualnych.
#takaprawda #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Mocniejpliss - Kobieta z 0-100 znajomych na fb: spoko dziewczyna, normalna kobieta, o...

źródło: comment_z8PkxNXRd56RBykdQ5AMIAQOlgq6vGoH.jpg

Pobierz
  • 90
@Mocniejpliss: Tak, tak, dziewczyny to szmaty, lecą tylko na pieniądze i nic nie mają w głowie. Ja jestem samotny bo jestem taki mądry, porządny chłopak z zainteresowaniami, ale one wolą sebixów i mi przez to smutno. Kiedyś próbowałem być dla nich miły, ale teraz wiem, że z nimi trzeba krótko. W sumie to chciałbym, żeby jakaś mi dała, ale pewnie wybierze innego, bo one takie są.