Wpis z mikrobloga

@Melt Zobacz o jakiej dominacji mówię, a zresztą co z tego, że potrafili z dużym szczęściem wygrać LM, co jest fenomenem jak mogli do tego dojść, a ciągle dostają oklep. Rozumiem, możecie się cieszyć z tych trofeów, nie zwracając uwagi na styl, ale takiej drużyny jak Barca Pepa, Barcelona 14/15, nigdy nie ujrzycie :) a ta dzisiejsza również fajnie się zapowiada.
@lczernecki: Na jakiej? Na podstawie ogólnej całego sezonu.

Barcelona 14/15, aby zdobyć ligę mistrzów musiała przejść Mistrza Francji (grupa i 1/4), Anglii (1/8), Niemiec (1/2), Włoch (Finał) i zdobyła potrójną koronę (czego Real nie uczynił nigdy w historii). Kolejne rekordy strzeleckie MSN, inny styl drużyny, pełna dominacja. Czego o Realu 16/17 nie możesz powiedzieć, słaba gra w lidze, przegrana z Barceloną na wiosnę, na jesień szczęśliwy remis (bramka w 90+ min.),
@lczernecki: #!$%@? ten koles jest #!$%@?, dla niego jak ktos strzeli bramke w 90 minucie to juz farci xD Wczoraj w pierwszej polowie pelna dominacja realu, zabraklo szczescia (np. taki slupek slabego benzemy) i mecz nabralby innego charakteru. Eh, czarnolisto ostre dla tego trolla.
@lczernecki @Melt Nie no nie było masy szczęścia, że Turan faulował na środku boiska, gość dodaje czarnolisto bo nie wytrzymał, co za idiota XD

Też fajnie, że nie umiesz odpowiedzieć na moje argumenty tylko napisałeś "xD" a drugi się zagotował.
@tomekwykopuje: Ale ja sie nie zagotowalem. Po prostu nie chce mi sie czytac twoich trollowych wypowiedzi. Ja w porownaniu do ciebie potrafie docenic gre "przeciwnej" druzyny, dla mnie to jest hobby, a nie #!$%@? pole od trollowania. Staram sie wypowiadac dosc obiektywnie. Kazda twoja wypowiedz to wielka barsa i maly real. Ani razu nie doceniles drugiego zespolu choc duzo osiagneli, #!$%@? czlowieku jakby Barcelona zdobyla 2 LM z rzedu to bys
@Melt Ale wy jesteście przewrażliwieni, jak ktoś ma inne zdanie niż wy to tylko piszecie "troll troll troll", musisz jednak nauczyć się akceptować zdanie innych i normalnie z nimi dyskutować.