Wpis z mikrobloga

@susuke15: Wygoń Richarlisona dopóki możesz. Cena spadnie na dniach, Watford jest bez formy (najgorsza forma w lidze) a sam Richarlison ma 'pusty przebieg' juz którąś kolejkę. Masz coś w banku?

Ławka to kompletna porażka, szczególnie w okresie świątecznym gdy rotacja jest duża ugryzie cię to w dupsko przynajmniej raz.
  • 0
@Pietal stawiałem głównie 1 skład , ławka to śmieci. Mam chyba 0.2 . Chciałbym #!$%@? dr gea i dać Fabiana plus #!$%@? jakiegoś pomocnika i kupić Coutinho
  • 0
@Pietal mega mi się podoba pomoc chociaż ja bym zmienił cortuois na Fabiana hazarda #!$%@?ł i dał Coutinho . Da się jakoś użyć opcji by #!$%@? cały skład i zrobić nowy ? Jeśli tak to jak i ile robisz punktów tak około na kolejkę ?
@susuke15: Chelsea ma bardzo łatwy terminarz, a Swansea Fabiana to tonący statek, którego już raczej nic nie uratuje. Hazard po powrocie Moraty zacznie zdrowo punktować, a przy Coutinho obawiam się kolejnej sagi wraz z otwarciem zimowego okienka transferowego.

Co do #!$%@? całego składu to wchodzisz w dział transfery i tam masz opcję 'wildcard' to pozwala ci robić nieograniczoną ilość zmian, aż do startu następnego GW bez żadnych 'kar' za transfery.