Wpis z mikrobloga

hej mirasy i mirabelki. Dzisiaj najsmutniejszy dzień w moim życiu. Po rozstaniu z żoną w tym roku po raz pierwszy od ponad 20 lat spędzam ten dzień sam w pustych czterech ścianach bez moich ukochanych dzieci i żony...nawet nie chciało mi się ustawić żadnej choinki i ozdób. Nie wiedziałem, ze będzie tak bolało....Najlepiej zasnąć i obudzić się po świętach
#swieta #feels
  • 105
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@CzarnyMastodont dzieci w wieku 16 i 14 lat. Powód dosyc banalny z tych powodów które powodują, ze w pewnym momencie ludzie nie chcą/nie potrafią byc ze sobą. O szczególach nie bede pisał
  • Odpowiedz
@odislaw: Ziomek, nic jeszcze straconego. Dzieci nie straciłeś, mam nadzieję, że masz z nimi kontakt. Staraj się być ich najbliżej jak możesz. Kobitę sobie jeszcze znajdziesz, lepszą. Ja w to wierzę. W tym roku święta masz ciężkie, ale nie oznacza to, że będą takie same za rok. Mam nadzieję, że masz do kogo się odezwać. Przezimuj te trzy dni, a potem jak najszybciej uderzaj do kogoś, spotkaj się, wypij parę głębszych,
  • Odpowiedz
@odislaw: Trzymaj się Mirku. Za młody jestem by to wszystko dobrze zrozumieć ale współczuję Ci ogromnie i wierzę, że dasz radę :). Ruszaj jutro na stok i wypoć smutki!
  • Odpowiedz
@piotrass007: z dziećmi mam dobry kontakt i tak jak mówisz staram się być tatą którego mają jak najcześciej.. to teraz moja główna motywacja w życiu. Co do reszty, chciałbym zeby kiedys się tak ułożyło jak piszesz( ͡° ͜ʖ ͡°). w każdym razie wielkie dzięki
  • Odpowiedz
  • 2
@odislaw *łamie wirtualny opłatek* Zdrowia, pomyślności i znalezienia spokoju i tego czego najbardziej pragniesz.
Wpadaj mam dużo zajebistego barszczu, pasztecików rybki czego chcesz :D
Pamiętaj jedno nie łam się, wiem że to banał i pewnie #!$%@? wiem jak się czujesz, ale pamiętaj nie jesteś sam! Idę na pasterkę właśnie, nie wiem czy jesteś wierzący czy nie ale #mirkomodlitwa za Ciebie siądzie ;)
  • Odpowiedz
@mordzia: dzięki przyjacielu od nart. Tak to prawda, narty, związany z tym wysiłek i radość pomagają nie myśleć o smutkach( ͡° ͜ʖ ͡°)
szerokości zyczę na twoich trasach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@odislaw nie jest #!$%@? kiedy nie wiesz ze to wigilia :) po prostu traktuj to jak kolejny wolny dzien, pójdź na rower, pobiegaj, spotkaj się z kimś, wódki napij, pograj w gry. Polecam, działa :)
  • Odpowiedz
@odislaw: zjadłem dobrze, napilem sie, oglądam właśnie wykłady psychologów o samotności xD jem mandarynki i gram xD 0 smutku i depresji jakiejś xD polecam olać temat myślenia „o jak złe” i zajac sie czymś co sprawia ze czujesz sie Ok
  • Odpowiedz
@Ponczo88 w takim głębokim smutku naprawdę jest trudno zebrać siłe w sobie by odpędzić tęsknote i ból. Najważniejsze by być aktywnym, pójść do baru, klubu, restauracji. Żeby nie nurkować w natłoku przygnębiających myśli.
  • Odpowiedz