Wpis z mikrobloga

Mieliście tak kiedyś, że nie możecie dodać na Ali swojego adresu wysyłki tylko dlatego, że każe automatycznie wybrać województwo z listy z polskimi znakami a potem się czepia, że musi być po angielsku? A nie da się nigdzie tego wpisać, tylko jest lista :/ pomoże ktoś? #aliexpress #pomocy #kiciochpyta
  • 21
@CaraZ Nie spotkałem się z czymś takim. Możesz wybrać inne województwo, bo ważny jest przede wszystkim kod pocztowy, a gdy nieczytelny, miasto i ewentualnie województwo. W adresie zawsze możesz dodać w nawiasie poprawne województwo, jeśli się boisz o przesyłkę.
Ludzie kiedyś wybierali inne państwo a w adresie wpisywali dodatkowo kraj Polska i dochodziło xD

Zawsze można też spróbować zedytować kod strony, ale to już trochę zabawy, a nie wiem też, czy to
@Volki wygląda mi to na jakąś ingerencję google, bo usilnie chce mi pomóc wszystko wpisać, tylko szkoda, że z takim skutkiem ;p "pomożemy ci wpisać z języku angielskim" a potem automatycznie np. Śląskie i nie da się z tym nic zrobić. Ani przez aplikację, ani przez komputer. () Ciekawe, czy tylko ja mam taki problem
@CaraZ: Właśnie to ogarnąłem .. trzeba skopiować i wkleić nazwę bez polskiego znaku.. w moim przypadku było to miasto Przemyśl.. skopiuj sobie nazwę bez polskiego znaku i wklej. Na aplikacji działa.