Wpis z mikrobloga

@Ashram654: wczoraj grałem pierwszy raz w Robinsona. Zrozumienie zasad i rozłożenie wszystkiego przed pierwszą grą - 2-3h, bardzo polecam prześledzić na końcu instrukcji przykładową rozgrywkę, my dopiero na końcu do tego doszliśmy. Ale potem fajnie się grało.
@definitelynotme: TWOM - 189zl z przesyłka a Robinson - 150zł. Ogólnie obie gry są dosyć skomplikowane (co dla mnie jest akurat na plus), nie wiem co lubi twoj różowy/znajomi ale Robinson myśle ze będzie bardziej uniwersalny. Obie gry maja dosyć dobry poziom regrywalnsoci także starcza na długo ;)
@Ashram654: @Ashram654:
Obydwie gry są kooperacyjne i w obydwu musimy zarządzać naszymi zasobami, bo przeżyć i wypełnić cele scenariusza - tyle wspólnej płaszczyzny.

Robinson Crusoe jest grą bardzo przyjemną, w tym sensie, że jego atmosfera jest bardzo pogodna (mimo upadającego morale :P ). Wyspa, którą odkrywamy jest przepiękna, przygody przeżywane przez bohaterów mają w sobie nutkę Indiany Jonesa. Naszym największym wrogiem jest goryl i krokodyl, ale czasami przyjdzie nam zmierzyć