Wpis z mikrobloga

@Carramba666, całkowite wsparcie mBanku w ramach podwajania wpłat klientów indywidualnych może wynieść maksymalnie 1 mln zł. Informujemy o tym na stronach mbank.pl i WOŚP. To nie wszystko. mBank wspiera Orkiestrę na wielu polach – nie tylko przez podwajanie kwot wpłaty, ale również przez bezpośrednie dotacje oraz zaangażowanie pracowników w obsługę Finału Orkiestry i pełną obsługę finansową przedsięwzięcia.
Pozdrawiamy,

Zespół mBanku.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: Dobra, dobra. Doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że prawie nikt nie zagląda na sam dół strony, czyli tam gdzie podajecie to info. Mnie nie trzeba przekonywać, ja nie jestem matkakurka i nie zamierzać pluć jadem na wszystko co ma jakiś związek z WOŚP. Jedynie zwracam uwagę na niedociągniecia komunikacyjne po waszej stronie. Waszą akcję jak najbardziej pochwalam i szanuję.
  • Odpowiedz
@OjciecPodgrzybek, rzecz w tym, że bank od początku informuje o limicie wpłat. Tymczasem niektórzy zarzucają nam nieuczciwość i ukrywanie tej informacji, co jest oczywistą nieprawdą. W sieci dostępne są np. informacje prasowe z dnia, którym ogłosiliśmy tę akcję - pojawia się tam wyraźna informacja o limicie (bez gwiazdek czy małego druku). Trudno żebyśmy informacją o limicie rozpoczynali komunikację na stronie, bo istotą akcji jest podwajanie określonych wpłat. Najważniejsze jest to, że
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: Widziałem, że od początku o wszystkim informowaliście. Niestety jest grupa osób, która próbuje demonizować wszystko, co związane z WOŚP, a szczególnie przoduje w tym jeden bloger. Często posuwają się w swojej kampanii antyowsiakowej do kłamstw.
Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz