Wpis z mikrobloga

Czy ta lampka #xiaomi nadaje się do toalety, dla dziecka? Daje wystarczająco silne światło na małe pomieszczenie 2x3m, czy to tylko taka poświata?
W opisie stoi, że świeci przez 15 sekund. No ale jak ktoś siedzi i się nie rusza, to przecież nie będzie machać łapami, żeby po ciemku nie medytować.
Coś tu jest napisane o tym, że wykrywa ciepło ciała ludzkiego. Czyli będzie świecić nawet jeśli ktoś siedzi w pobliżu i się nie rusza? Posiada to ktoś i może mi jakoś potwierdzić?
RRybak - Czy ta lampka #xiaomi nadaje się do toalety, dla dziecka? Daje wystarczająco...

źródło: comment_eXq3Nr8O4rwqxpfxApmzS2ZvXLY2CYY6.jpg

Pobierz
  • 8
@RRybak: świeci słabo, aczkolwiek przełamuje ciemność. Ja to mam naklejone na framudze drzwi. Książki nie przeczytasz, na kibel, trochę chyba jednak mało... w sumie nie zwróciłem uwagi, czy stojąc pod się nie wyłączy... musiałbym sprawdzić
@unchaineddd: Nie mam gniazdka w toalecie. Młoda jest za mała, żeby sięgnąć do przełącznika. Do ciemnego pomieszczenia nie wejdzie, żeby dopiero tam coś włączyć, bo się boi. Musi być automat.
Mogę zamontować jakieś gówno na czujniku ruchu, ale to i tak kosztuje 20zł i będzie reagowało nawet na zwierzęta. Więc skoro to jest w tej samej cenie, to jestem ciekaw czym się różni od reszty.
bardziej jako wyznacznik "ścieżki", aniżeli oświetlenie pomieszczenia


@RRybak: dokladnie. Ta jest dobra do oswietlenia sciany wzdlóż ktorej chcesz isc, jest też inna lampka (z akumulatorem) i ona świeci bardziej na wprost.