Wpis z mikrobloga

#gearbest #tracking #malaszewicze

Jo Mirki i Mirabelki, po serii niekończących się telefonów i paczce, która wpadła do tej czarnej dziury uzyskałem informację, która brzmi następująco. Otóż bezpośrednią przyczyną opóźnień jest nie urząd celny, nie centrum logistyczne a nasza ukochana przez każdego poczta polska. Pan poinformował mnie, że paczki są odprawiane mniej więcej w godzinę po tym jak przyjeżdżają (tamtejsza izba celna funkcjonuje podobno 24/7). Potem takie paczki sobie leżą i leżą i czekają na dalszy transport pod zwierzchnictwem PP. ()

Swoją drogą szacuneczek dla @ancymonek, który czeka na przesyłkę od 2017-11-08.
  • 34
@LisiaRumba ja także czekam na przesyłkę z 8.11. Moja to chyba spadła do oceanu lecąc do mnie, bo według statusu ciągle leci,ale chyba promem kosmicznym na księżyc i z 0powrotem;). Chyba już nie dojdzie.
@Davvvi: Głowa do góry - niektóre cuda z Aliexpress przychodziły do mnie po dwóch miesiącach. Napisałem jeszcze maila do poczty polskiej w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Może zapomnieli, że taka czarna dziura jak Małaszewicze w ogóle istnieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LisiaRumba: no to nieźle. Fajnie jak by doszła ,no ale Aliexpress itp.zawsze niesie ryzyko zaginięcia. W końcu do przebycia mają mnóstwo km. Nie dojdzie to zamówię jeszcze raz.
Zamawialem dwie przesylki jednoczesnie i tylko jedna wpadła przed chwila na WER Warszawa. Od 19.12 w Malaszewicach jak coś. Wiec pewnie cos ruszyło.
@polzwed: niestety prezent nie dotarł XD paczki PostNL i Singapore Post tak a złoty pociąg zniknął ;) i nawet tracking na stronie Poczty Polskiej mi zniknął, na alipaczce bez zmian opuszczenie Małaszewicz