Wpis z mikrobloga

Niestety tak się zdarzyło, że zdradziłem swoją partnerkę. Po pewnym czasie od zdrady pojawiły się pierwsze objawy rzeżączki. Pieczenie i ropa.. nie ma opcji żebym jej nie zaraził. Udałem się do lekarza i dostałem antybiotyk w tabletkach i teraz się zastanawiać jak ten antybiotyk zaaplikować swojej dziewczynie, żeby się nie dowiedziała i żeby ją wyleczyć. Czy antybiotyk zadziała jak dodam go do jedzenia np pokruszona tabletka w sałatce jarzynowej? #medycyna
  • 55
@jarzynka zależy jaki antybiotyk.
Niektóre można mieszać z jedzeniem a inne należy przyjmować minimum 1h przed posiłkiem bo np. glutaminian osłabia ich działanie.

No i ważna jest realność (np 3 razy na dobę równo co 8 h należy przyjmować przez 10 dni).
To może być wyzwanie.
@jarzynka: dziwię ci się takiej zarzutki, bo przyznajesz się na wykopie do przestępstwa :D Na wykopie, gdzie siedzi masa znudzonych ludzi, którzy taki wpis potraktują poważnie, a dalej to już z górki... (ʘʘ)
@jarzynka: Bait jak nic. Kobiety dostają leki doustnie i dopochwowo, i twój lekarz na pewno cię o tym poinformował - że nie wystarczy zarażonej partnerce doustnie.
Jak byłam młoda i głupia, wybrałam się do ginekologa, umyłam się ładnie, zmieniałam bieliznę i włożyłam wkładkę do bielizny, taka zapachową - jakis rumianek, czy róże.

U lekarza wchodzę na fotel, a ten nurkuje pomiędzy moje uda, pociąga nosem i mówi: rzęsistek proszę pani, ten