Wpis z mikrobloga

@Liliah Tortur? O nie no tutaj to ja gram role partyzanta a ty SB-ka :) To ty powinnaś szykować na mnie tortury i próbować mnie zmusić do wyjawienia sekretów..

No może i ranking lubi jak jesteśmy obok siebie tylko ja się pytam czemu nie uwzględni mojego zdania na ten temat?:D
No wiesz ta sytuacja niezbyt mi odpowiada, wolałbym widzieć ciebie nademną tudzież podemną ale nie za mną.. Chociaż z drugiej strony to i tak lepiej aniżeli jakiś facet miałby być za mną..
A no widzisz : Postanowiłem cię przechytrzyć co mi się z całą satysfakcja muszę powiedzieć udaje. :) A tak szczerze to teraz nie mam zbytnio czasu na zajmowanie się moim miejscem w rankingu wykopu choć serce troszkę płacze:)
no wiesz to w końcu wykop a my Polacy zawsze musimy na cos narzekać , jak nie na rząd to na skrypty jak nie na skrypty to na cały serwis i tak w kółko . jak dobry by nie był i tak nikomu by nie dogodzili :) Czym się tak zajmujesz ze nie masz czasu studia pewni co ?:D
@lilah Upsss sorry moja wina:) Teraz już będę pamiętał o Małpce przed tobą :) Widzę , ze czerpiesz z życia pełnymi garściami , studia , praca , nowe mieszkanie :) Fiu fiu Też tak chce :D