Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, na ile legalne było by wywieszenie plakietki w stylu "teren prywatny, wstęp wzbroniony, właściciel posiada pozwolenie na broń" ew "właściciel posiada broń" :>
Oczywiście weźmy pod uwagę 2 sytuacje, jedna była by zgodna z prawdą, druga nie.

#romb #pozwolenienabron
  • 10
@wasiuu: @chrzandofrytek: @Piesa: @pyzdek: chodzi o to żeby odstraszyć "grzybiarzy" czy innych co mi po działce latają "a bo ja kotka zgubiłam" czy inny dziwny powód. Dom "w lesie", działka kilka ha i ogrodzenie tego jest... hmm "ekonomicznie wątpliwe" na tym etapie. Jak ogrodziłem drutem, to mi "grzybiarze" poprzecinali drut... Dziś ktoś mi się wpakował do samochodu pod garażem i zostawił otwarte drzwi. Akurat te jedne które z
@wasiuu: i widzimy nadinterpretację :* nie, nikogo nie mam zamiaru straszyć bronią, bo nie o to chodzi. Jak bym chciał straszyć to by wystarczyła atrapa, czy hukowiec. Pozwolenie za droga zabawa by straszyć.
@ksmk: oj tam oj tam, kwestia żeby nie nabruździc sobie i nie utrudnić zdobycia pozwolenia. Będę celował w strzelnicę paintball, dziadków odstraszy słowo strzelnica, młodych... No cóż.
PS. Tutaj jest złodziej który potrafił się włamać i ukraść