Wpis z mikrobloga

@Misskiedis: Z okolic polecam na ursynowie Mr India a jeśli chodzi o sam mokotów to dosyć dużo ludzi jest zawsze w Bombaj Masala na marynarskiej - byłem tam na lunchu więc nie wypowiem się bardzo o inne dania z karty ale było dosyć smaczne. Niemniej jednak Mr India to jeden z lepszych hindusów w wwa - oczywiście to tylko i wyłącznie moja opinia :)
@Misskiedis: Curry House na Bielanach, ale jest to zdecydowanie "buda" - może nie z dwoma stolikami na krzyż, ale buda. Ceny w porządku, a według mnie jedna z najlepszych indyjskich w Warszawie. Prawdziwi Hindusi, a jak zamówisz najostrzejsze, to ciężko zjeźć ;) Z bardziej restauracji to Bombaj Masala, chociaż ceny są dość wysokie.
@Misskiedis: Na mokotowie niedawno otworzyli również Mango House na Obrzeżnej, mam tam dosłownie 300 metrów ale jeszcze tam nie byłem... Sądząc po opiniach i ocenach w internecie to restauracja wydaje się solidna. Gdybyście się tam wybrali to daj znać jak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m4tus o ty spryciazu, ze niby kroliki doswiadczalne z nasz chcesz zrobic ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tam mam chyba najblizej i najlatwiejszy dojazd, najwyzej bedzie na ciebie
Mr. India zapisze na przyszlosc jak bedzie mi sie chcialo dalej jezdzic ;)