Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, nie wiem co robić (,)

Po pięciu (wyjątkowo udanych) latach z różowym, tak po prostu przyprawiła mi rogi z jakimś psem z nowej roboty.
Najgorsze jest to, że jakieś 3 miesiące temu już odkryłem, że mają się ku sobie (niejednoznaczne wiadomości, telefony). Po mojej reakcji się wytłumaczyła, uwierzyłem, że to nic poważnego (podobno miała ciężki okres a z nim się dobrze dogadywała) i obiecała, że wszystko naprostuje.
Niestety nic się nie zmieniło, nadal czułem, że jestem przez nią jakby odpychany. I miałem racje, bo wczoraj się okazało, że od tamtej pory między nimi rozkwitło i tylko lepiej się chowali. #!$%@?, nie wiem co mam robić, tyle lat, tyle wyrzeczeń, tyle starań, wspomnień i planów, a ona wymyka się gdy mnie nie ma żeby z nim pogadać. Przyznała, że się całowali.
Ona płacze i błaga o wybaczenie, ale nie wiem czy próbować znów to naprawiać. Liczyć na cud? Jestem załamany, nie mogę spać, nigdy wcześniej mnie to nie spotkało.
Kocham ją jak #!$%@?, choć gdy myślę o tej sytuacji to czuje wstręt i obrzydzenie. Dodam, że pracują razem i nie chce mi się wierzyć, że nagle całkowicie przestaną rozmawiać. Najgorszemu wrogowi nie życzę zdrady, szkoda, że sam się przekonałem (,)
#zwiazki #zdrada #feels #rozowepaski owepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Co robić?

  • Daj szansę, ułoży się 2.4% (79)
  • Postawić ultimatum: zmiana roboty albo cześć 15.4% (515)
  • Szkoda czasu, puszczalski szlauf 82.2% (2751)

Oddanych głosów: 3345

  • 73
@AnonimoweMirkoWyznania: Rogi można wybaczyć pod warunkiem, że nie byłoby Cię pod ręką - #!$%@?ć może każdemu w sprzyjających warunkach. A że jesteś i byłeś pod ręką, to znaczy, że jej nie wystarczałeś. Nie, (raczej) to nie Twoja wina. Ale różowa jak tego rzuci (np. zmieniając pracę), to znajdzie kogoś innego, żeby znowu poczuć tę podnietę, której nie ma przy Tobie, a która jest tylko z nową osobą. Jak nie macie dzieci,
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie to nie ma sensu z nią dalej być, ale tak naprawdę sam musisz sobie o tym zdecydować.

Można różnie oceniać zachowanie, ale miałbym na uwadze to, że już jakiś czas temu przyłapałeś ją na tych kontaktach z tym kolesiem więc dalej działała niejako z premedytacją. A w takim przypadku już nie potrafiłbym zaufać i zapomnieć.

Powodzenia :)