Wpis z mikrobloga

No więc... Mój pierwszy model do sklejania - Ferdek w skali 1:35. Od zawsze mnie to kręciło, ale nigdy jakoś nie zdecydowałem się na kupno modelu i narzędzi. Dziś się to zmieniło i zacząłem dziada sklejać( ͡º ͜ʖ͡º)

Wkręciłem się niesamowicie i jak siadłem o 18 tak dopiero teraz skończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, no i jeszcze malowanie potem, tego się najbardziej obawiam.
Ale i tak jestem zadowolony, wchłonęło mnie bez końca i jestem pewien, że na tym się nie skończy ()

#modelarstwo #modele #czolgi
p.....z - No więc... Mój pierwszy model do sklejania - Ferdek w skali 1:35. Od zawsze...

źródło: comment_lf5WMX0MZSOQzGQDylOEQ5FEMlxkdPPT.jpg

Pobierz
  • 12
@powalacz: Pro modelarze by wykorzystali z tego max połowę, alternatywne części z żywicy by kupili za ceną 20 razy większą, niż model w wersji podstawowej xD Sam widziałem metalowe lufy dla czołgów w skali 1/35 za jakieś 50 zł xD To już lekka choroba.
@JaTegoNiePowiedzialem ten kupiłem stacjonarnie w sklepie we Wrocławiu, ale na internecie pełno stron jest więc problemu nie ma :) na dzień dobry mi wystarczy klej (tamiya extra thin cement, szybko wysycha, zajebiście wręcz szybko i myślę, że opakowanie starczy spokojnie na 5 modeli), cążki, pilniczek i skalpel. Cena całego zestawu wyniosła około 200zl, ale narzędzia zostaną, więc koszty następnych to tylko modele.

Zobaczymy jeszcze przy malowaniu, ale pomartwię się tym później (
@powalacz pozdro dla ciebie colego, ja dzisiaj tez zacząłem składać pierwszy model, jak usiadłem o 16 tak skończyłem o północy, Panther Ausf A 1:35 składam, powodzenia!!!!!